تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بی خوابی در شب، یکی از مشکلات شایع افرادی است که روزهای کاری پر استرسی را پشت سر می گذرانند. بنابر توصیه روانشناسان، مدیتیشن و گوش دادن به موزیک های آرامش بخش می تواند نقش موثری در کاهش اضطراب و کمک به خواب راحت این افراد داشته باشد.
اپلیکیشن Relax Melodies با گردآوری و پخش آواهای زیبای طبیعت، شما را در دور کردن تنش ها برای غلبه بر بی خوابی، افزایش تمرکز در مدیتیشن و یافتن آرامش یاری می کند.
از Relax Melodies می توان برای مقاصد مختلفی استفاده کرد. اگر دلتان هوای طبیعت کرده اما فرصتی برای مسافرت ندارید، می توانید با گوش دادن به صداهای اپلیکیشن همچون نوای باران، وزش نسیم در مزرعه، صدای آبشار، جنگل و پرنده ها، طبیعت را به تلفن هوشمندتان بیاورید و به آرامش برسید.
البته از صداهای این اپلیکیشن می تواند برای موقعیت های دیگری همچون تمرین یوگا، ماساژ درمانی یا برای یک خواب کوتاه نیمروزی هم بهره گرفت.

تعداد این صداها به ۵۲ عدد می رسد که هم به صورت تکی قابل پخش اند و هم می توان تا ۱۲ مورد را با یکدیگر ترکیب کرد. نکته فوق العاده اینجاست که اگر به ترکیبی که در نظرتان آرامش بخش است رسیدید، می توانید آن را برای استفاده در روزهای دیگر ذخیره کنید و حتی آن را با دیگر کاربران Relax Melodies به اشتراک بگذارید.
جالب است بدانید که اختصاصا برای اهدافی همچون مدیتیشن و غلبه بر بی خوابی، چهار نوع موج بینورال و ایزوکرونیک در اپلیکیشن گنجانده شده که بدون هدفون و از طریق پخش با اسپیکر تأثیر خود را می گذارند.
Relax Melodies در اصل برای کمک به خواب راحت طراحی شده، اما به بیداری شما هم با تنظیم تایمر کمک می کند. بخش قابل توجه دیگر این اپ، بلاگ های به روز آنند که در آن می توانید مقالات آموزشی بسیار مفیدی برای کمک به آرامش روح و جسم خود بیابید.
Relax Melodies در دو نسخه رایگان و پولی عرضه شده که برای خلاص شدن از تبلیغات، دسترسی به آواهای جدید و پخش صدا هنگام کار در سایر اپ ها می بایست نسخه کاملش را خریداری کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین