تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

همانطور که می دانید امشب نسخه تازه تلفن های هوشمند اپل یعنی آیفون های ۶S و ۶S Plus معرفی خواهند شد، محصولاتی که بر اساس نامشان و اخبار پیشین می دانیم تغییراتی چندان عمده نسبت به نسل های پیشین نخواهند داشت.
یکی از مهم ترین تغییرات افزوده شدن فناوری فورس تاچ به نمایشگر آیفون است و از جمله تغییرات دیگر نیز می توان به اضافه شدن تصاویر زمینه متحرک اشاره کرد.
تغییر دوم با وجود اینکه از درجه اهمیت پایین تری برخوردار است اما به روی جعبه آیفون بعدی راه یافته و در تصویری که امروز از جعبه این محصول منتشر شده، تصویری را مشاهده می کنیم که به نظر می رسد نوعی ماهی باشد.
گفتنیست رنگ های ماهی یاد شده بر اساس رنگ بدنه آیفون متغیر است و تصویر منتشر شده نیز، والپیپر نسخه خاکستری آیفون ۶S را نشان می دهد.
روز گذشته نیز تصویری از جعبه نسخه rose gold آیفون بعدی منتشر شده بود (که رنگی تازه شمار می رود) و بر اساس آن می توان گفت نمای روبرویی این نسخه از دستگاه سفید است.
در ادامه می توانید تصاویر تاکنون منتشر شده از جعبه های آیفون بعدی را مشاهده نمایید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین