تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

براساس اعلام یک منبع مطلع و مرتبط با اچ تی سی، شکست های اخیر نتوانسته این شرکت را از مبارزه دلسرد کند.
این کمپانی همانطور که می دانید حالا بیشتر از هر زمان دیگری با مشکل روبروست و کسب و کارش در حوزه تلفن هوشمند نتنها سودی برای آن نداشته، بلکه ضررهای هنگفتی را بر دوش آن تحمیل کرده است.
حالا اما گزارش رسیده که اچ تی سی مشغول ساخت یک ساعت هوشمند مبتنی بر Android Wear است تا دست کم با پوشیدنی هایی که در جریان نمایشگاه IFA برلین دیدیم به رقابت بپرازد.
براساس گزارش منتشر شده، این ساعت هوشمند درست مانند موتو ۳۶۰ و هوآوی واچ دارای یک صفحه گرد با رزلوشن ۳۶۰ در ۳۶۰ پیکسل است و قرار شده که با اسم رمز Halfbeak یا ماهی نیم منقار ساخته شود.
دریک راس منبع انتشار دهنده این خبر اظهار داشته:
    آنها مشغول ساخت نوعی پوشیدنی با اسم رمرز Halfbeak هستند که برحسب اتفاق درست مانند دیگر پوشیدنی های مبتنی بر Android Wear نام نوعی ماهی هم هست. این ساعت یک صفحه گرد با رزلوشن ۳۶۰ در ۳۶۰ پیکسل دارد.
اما علت آنکه تصور می شود این محصول برپایه پلتفرم یاد شده ساخته شود اسم رمز آن است. اگر خاطرتان باشد، دیگر ساعت های هوشمند موجود در بازار با نام هایی نظیر نمو، اسملت و غیره معرفی شدند و به همین دلیل می توان اینطور تصور کرد که Halfbeak نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.
اچ تی سی در نظر دارد مراسمی را در تاریخ ۲۹ همین ماه (مصادف با هفتم مهر ماه) برگزار کند و در جریان آن قرار است که از یک تلفن هوشمند رونمایی کند اما اینکه اسمارت واچ این شرکت هم در جریان این کنفرانس رونمایی می شود یا خیر موضوعی است که باید برای روشن شدنش همچنان منتظر ماند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین