تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

لنوو سال گذشته با همکاری Vuzik یک عینک هوشمند به نام M100 ارائه کرد که کاربران برای استفاده از آن ملزم به حمل یک قطعه پلاستیکی اضافه بودند.
این عینک هوشمند در حالی از این طراحی غیر کاربردی بهره می برد که قیمت ۱۲۵۰ دلاری آن، برابر با محصولی مثل عینک گوگل تعیین شده است.
بر اساس اخبار تازه اما به نظر می رسد شرکت چینی قصد دارد نسل دوم این ابزار پوشیدنی اندرویدی را نیز تولید کند، محصولی که البته در آن نه شاهد کاهش قیمت خواهیم بود و نه حذف بخش پلاستیکی اضافه.
عینک های هوشمند لنوو برای بازار کشور چین توسعه داده شده اند و کاربران می توانند از آنها برای موارد مختلفی از برقراری تماس گرفته تا پخش ویدیو استفاده نمایند.
هواوی می گوید چنین محصولی را تولید می کند تا کاربران بتوانند با کمک آن «طور دیگری ببینند»، تصمیمی که البته با توجه به محدودیت اپلیکیشن ها، قیمت بالا و طراحی نه چندان جذاب چندان عملی نشده و تاکنون شاهد استقبال گرم کاربران از این محصول در بازار چین نبوده ایم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین