تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ساعت هوشمند جدید سامسونگ، Gear S2 موفق شده تا نظرات بسیاری را به سوی خود جلب کند و بسیاری از مخالفین و منتقدین سامسونگ حالا نظری مساعد نسبت به حضور کره ای ها در فضای ابزارهای پوشیدنی پیدا کنند. دستگاه ماه آینده قرار است عرضه شود و سامسونگ امید دارد تا بتواند فروش قابل قبولی به دست آورد.
اخیرا این شرکت اعلام کرده که اگر تکنولوژی باتری های فرم آزاد وجود نداشت آن ها به این سادگی نمی توانستند ساعتی چون Gear S2 را بسازند. پیش از معرفی، شایعه شده بود که اسمارت واچ مذکور ۲۰۰ میلی آمپری است اما در حقیقت Gear S2 باتری ۲۵۰ میلی آمپری دارد که همین ۵۰ میلی آمپر اضافه می تواند چند ساعتی به دوام روزانه ی ساعت بیافزاید.
Samsung SDI، دسامبر سال گذشته توسعه ی این تکنولوژی را آغاز کرد و در ماه آوریل بود که باتری ها آماده ی تحویل بودند و تولید انبوه شان آغاز گشت. بنابراین Gear S2 اولین محصولی است که بهره وری از تکنولوژی باتری های فرم آزاد را به نمایش خواهد گذاشت و باید دید که شاخه SDI سامسونگ چه چیزی تدارک دیده.
اگر قرار بود سامسونگ از باتری های عادی استفاده کند، Gear S2 نهایتا همان باتری ۲۰۰ میلی آمپری را می توانست داشته باشد، چرا که طراحی محصول کامل شده بود و صرفا برای باتری بزرگ تر، بزرگ تر کردن ساعت امکان پذیر نبود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین