تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

PewDiePie، شخصیتی شناخته شده در یوتوب است که قریب به ۴۰ میلیون نفر دنبال کننده دارد. ویدیوهای وی عمدتا در ارتباط با بازی های ویدیویی و انجام آن ها هستند. او که پیش از این رکورد دار بیشترین تعداد دنبال کننده را در شبکه یوتوب در اختیار داشت، حالا اولین شخصی است که توانسته ده میلیارد بازدید داشته باشد.
فلیکس کیلبرگ، ملقب به PewDiePie طی سال های اخیر محبوبیت بسیاری در شبکه های اجتماعی نیز پیدا کرده و علاوه بر ویدیوهای Let’s Play، گاهی اوقات موضوعات خاصی را نیز مورد بررسی قرار می دهد. با ۳۹ میلیون دنبال کننده در یوتوب و ۶.۵ میلیون دنبال کننده در توییتر، وی را می توان نماینده ای از جامعه ی گیمرها معرفی کرد.
چند هفته پیش، PewDiePie با انتشار ویدیویی، اعتراضات مردم نسبت به درآمدی که دارد را غیرمنصفانه خواند. او سال گذشته ۷.۴ میلیون و سال پیش از آن، ۴ میلیون دلار از طریق بازی کردن درآمد کسب کرده اما اعتراضات به این آمار و ارقام پایان ندارد. در ویدیوی منتشر شده، وی کار خود را بسیار دشوار می خواند و با زبانی طنز آمیز، این سرمایه را حق خود ابراز می کند.
گوگل در صدد است تا با استفاده از شبکه عظیم یوتوب، گیمرهای بیشتری را به سوی خود بکشاند و طبیعتا این مسئله به سود افرادی چون فلیکس کیلبرگ خواهد بود. در همین راستا، چندی پیش سرویس YouTube Gaming‌ راه اندازی شد تا یوتوب وارد رقابت مستقیم با توییچ شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین