تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت Telltale در سال های اخیر با انتشار عناوین سریالی خود، رویه ای جدید را در دنیای بازی های کامپیوتری باب کرده که اتفاقاً خیلی زود توانسته مقلدان فراوانی را هم پیدا کند. با این حال بازی های داستان محور این شرکت که اغلب از شخصیت هایی قدرتمند در ساختار خود بهره می برند و علاوه بر آن به دنیا های آشنایی نیز سرک می کشند، توانسته اند بسیاری از گیمر ها را به خود جذب کرده و حتی آن ها را به روند انتشار این گونه بازی ها به صورت ماه به ماه (یا هر چند ماه یک بار) معتاد سازند! با پایان یافتن بازی Game of Thrones و رسیدن بازی Tales From the Borderlands به ایستگاه های پایانی، مطمئناً بسیاری از هواداران عناوین سریالی تل تیل اکنون به این می اندیشند که از این پس باید چه کنند و چگونه یا به چه ترتیبی خود را سرگرم سازند؟ اما هیچ نگران نباشید چون اثر جدید شرکت تل تیل یعنی بازی Minecraft: The Story Mode در راه است.
به تازگی وب سایت آمازون، بازی ماینکرفت داستانی (قسمت اول) را برای کنسول انحصاری مایکرو سافت یعنی اکس باکس وان لیست کرده و تاریخ 27 اکتبر 2015 را برای انتشار این اثر اعلام کرده است. البته اگر سایت خرده فروشی گیم استاپ این تاریخ را اعلام می کرد، می توانستیم اعتبار بیشتری برای صحت آن قایل شویم چون آمازون حداقل در مورد تاریخ بازی های کامپیوتری یکی دوباری را به خطا رفته است. با این حال هنوز اعضای شرکت تل تیل این تاریخ را رد یا قبول نکرده اند و چه خوب است اگر این بازی در همین تاریخ عرضه شود تا هواداران بازی های سریالی تل تیل بیش از این انتظار عنوانی جدید از این شرکت را نکشند. در این میان برخی از منابع انگلیسی زبان اعلام کرده بودند که شعبه ی بریتانیای وب سایت آمازون، بازی ماینکرفت داستانی را برای تمامی کنسول های نسل قدیم و نسل حاضر در تاریخ 30 اکتبر امسال لیست کرده و حتی تصویری از باکس آرت این بازی را نیز بر روی وب سایت خود قرار داده است. اما هنگامی که شخصاً به وب سایت مذکور سر زدم هیچ اثری از بازی ماینکرفت داستانی نیافتم. در وب سایت اصلی آمازون هم هیچ تصویری از باکس آرت این بازی به چشم نمی خورد و تنها قیمت بازی ماینکرفت داستانی (29.99 دلار) به همراه تاریخ انتشار آن به ثبت رسیده است. به هر حال تا 27 اکتبر راه زیادی در پیش نداریم و می توان کمی بیشتر صبر کرد تا از واقعیت امر با خبر شد. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین