تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 اگر از هاردهای بی سیم شرکت Seagate استفاده می کنید، آگاه باشید که با یک بروزرسانی ساده باید در جهت حفظ اطلاعات شخصی خود اقدام کنید. محققین شرکت Tangible Security اخیرا متوجه یک آسیب پذیری بزرگ در هارد درایوهای بی سیم Seagate شده اند که به کاربران دیگر دسترسی می دهد.
راه نفوذ از طریق یک نام کاربری و پسوورد که سرویس ثبت نشده ای از Telnet را فعال می کند باز می شود. به راحتی هر چه تمام تر، اطلاعات در دسترس هر کاربری که بتواند وارد شود قرار می گیرد اما برای برطرف کردن این مشکل، یک راه حل ساده وجود دارد.
پژوهشگران می گویند این آسیب پذیری در هاردهای Wireless Mobile storage ،Wireless Plus Mobile Storage و LaCie FUEL که اکتبر سال گذشته روانه بازار شدند یافت می شود. در هر صورت، اگر مدل های دیگری هم در اختیار دارید، ممکن است تحت تاثیر این نفوذ پذیری قرار بگیرید.
Seagate نیز این خبر را تایید نموده و جهت برطرف کردن آن، آپدیت فرمویر ۳٫۴٫۱٫۱۰۵ را ارائه داده است. توصیه می شود اگر هاردهای مذکور را در اختیار دارید، هر چه سریع تر بروزرسانی را انجام داده و اطلاعات خود را در امان نگه دارید.  


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین