تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 این طور که به نظر می‌رسد مشکلات اچ‌تی‌سی پایانی ندارند و همچنان سیر نزولی این شرکت پس از عرضه M9 ادامه داشته و در تازه‌ترین اخبار از وضعیت این کمپانی تایوانی شاهد خارج شدن اچ‌تی‌سی از لیست 50 شرکت برتر بورس تایوان هستیم. در لیست 50 شرکت با ارزش تایوان کمپانی‌هایی وجود دارند که نزدیک به 70 درصد از درآمد تایوان را تشکیل می‌دهند و به زودی یک شرکت تولیدی جانشین اچ‌تی‌سی در این لیست شده و این شرکت قادر نخواهد بود تا این سهم از دست رفته را سریع باز پس بگیرد.اولین شرکتی که از اندروید گوگل در اسمارتفون‌هایش استفاده کرد، اچ‌تی‌سی بود. تا چندین سال قبل این کمپانی سهم قابل ملاحظه‌ای از بازار را در دست داشت و از بازیگران اصلی اندروید به شمار می‌رفت ولی در سالیان اخیر میدان رقابت را به سامسونگ، اپل و دیگر شرکت‌های نوظهور چینی همچون شیائومی واگذار کرده است. خارج شدن اچ‌تی‌سی از لیست 50 شرکت برتر تایوان باعث سقوط سهام این شرکت و کاهش 35 درصدی آن می‌شود و ارزش این کمپانی را به پایین‌ترین قیمت ماهانه در 8 سال اخیر خواهد رساند.
سهم جهانی اچ‌تی‌سی از بازار اسمارت‌فون‌ها در حدود 2 درصد است که کم‌تر از یک پنجم سهم 10.7 درصدی است که در سال 2011 در اختیار داشت. در مقام مقایسه می‌توانید به سهم 21.4 درصدی سامسونگ در این بازار اشاره کرد و تا حدودی به عمق فاجعه در مورد اچ‌تی‌سی پی برد.
 مسئول بازاریابی اچ‌تی‌سی در مصاحبه با وال استریت ژورنال اذعان داشت که راه حل اچ‌تی‌سی برای خروج از بحران کنونی توجه دوباره به محصولات جدید و حرکت در ورای بازار اسمارتفون‌هاست. منظور وی از محصولات متفاوت را می‌توان متوجه هدست واقعیت مجازی Vive دانست که به همراه M9 معرفی شده بود. البته این محصول پس از معرفی با بازخورد مناسبی همراه بود ولی پس از ورود سونی و فیس‌بوک به این بازارها راه برای اچ‌تی‌سی تنگ‌تر خواهد شد و این شرکت باید محصول بسیار بهتری را عرضه کند تا بتواند در بازار با محصولات مشابه مقابله کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین