تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فردا روز بزرگی برای اپل و اپل دوستان است و البته هر علاقه مند به تکنولوژی و تجهیزات موبایلی نیز جذب رویدادی خواهد شد که غول کوپرتینو در تالار بیل گراهام سانفرانسیسکو برگزار خواهد نمود. بی شک فردا دو آیفون تازه پرده برداری می شوند و با پسوند S (اس) در مقابل نام نسل فعلی، این سری را به روز رسانی می کنند. البته صحبت هایی درباره یک آیفون جمع و جور تر 4 اینچی به نام 6c هم شنیده شده که قرار است ادامه دهنده مسیر آیفون 5c باشد.
تصور می شود آیفون 6c بدنه ای فلزی داشته باشد و به سراغ پلاستیک خوش ساخت و رنگارنگ 5c نرود. اگر این بدنه فلزی باشد، احتمالش کم است که اپل در طراحی آن دست برده (یا زیاد دستکاری کند!) و به این ترتیب ظاهر محصول 4 اینچی نیز شباهت زیادی به 6s و 6s پلاس خواهد داشت. با همین تفکر هنرمند طراحی به نام Martin Hajek سعی نموده سه آیفون پیش رو را در کنار هم به تصویر بکشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین