تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از زمانی که اسپیس اکس خبر ساخت فضاپیمای فالکون هوی را منشتر کرد مدت زیادی می گذرد و حرف و حدیث های مختلفی در مورد آن شنیده می شود. اوایل همین هفته لی راسن نایب رئیس ماموریت ها و عملیات های این شرکت اعلام کرد که اسپیس اکس در نظر دارد «تا اواخر آوریل و یا اوایل ماه می» نخستین پرتاب این فضاپیما را انجام دهد.
روسن همچنین توضیح داد که خدمه اسپیس اکس در حال انجام فرایندهای نوسازی روی سکوی پرتاب فالکون هوی هستند تا نخستین پرتاب آزمایشی این فضاپیما را انجام دهند و این سکو همان Pad 39A نام دارد که برای ارسال فالکون هوی و فالکون ۹ ساخته شد.
راکت فالکون هوی نخستین بار در سال ۲۰۱۱ میلادی معرفی گردید و اعلام شد که اولین پرتاب خود را در سال ۲۰۱۳ انجام می دهد. اما این اتفاق هیچگاه رخ نداد و فاجعه ای که در تابستان گذشته برای آن رخ داد، برنامه ریزی های صورت گرفته را حتی از این هم بیشتر به تعویق انداخت.
حالا قرار بر آن شده که فالکون هوی پس از نخستین پرواز آمایشی خود محموله ای حاوی ۳۷ ماهواره را برای نیروی هوایی آمریکا در سپتامبر سال ۲۰۱۶ به فضا بفرستد.
محض اطلاع تان باید بگوییم که این فضاپیما قادر است تا ۵۳۰۰۰ کیلوگرم بار را با خود به مدار زمین ببرد و برای پرتاب شدن به نیرویی معادل ۴٫۵ میلیون پوند نیاز دارد. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین