تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر چه آیفون 6s و 6s پلاس هنوز رسما رونمایی نشده و دو روزی را تا مراسم بزرگ اپل پیش رو داریم؛ این مانعی برای اظهار نظر Ming-Chi Kuo تحلیلگر موسسه تایوانی KGI Securities درباره آیفون 7 محسوب نمی شود! این فرد که سابقه خوبی برای پیش بینی موارد مربوط به اپل دارد، معتقد است که آیفون 7 نازک ترین آیفون ساخته شده تا به امروز خواهد بود.
وب سایت Apple Insider به متنی دسترسی یافته که Ming-Chi Kuo برای سرمایه گذاران فرستاده و در آن آمده که آیفون 7 ضخامتی بین 6.0 تا 6.5 میلی متر خواهد داشت. برای مقایسه، آیفون 6 نازکترین گوشی ساخته شده از این سری تا به امروز بوده و 6.9 میلی متر ضخامت دارد. آیفون هایی که دو روز دیگر از راه می رسند به احتمال فراوان ضخامتی بیش از 6.9 میلی متر خواهند داشت، چرا که آلیاژ مقاوم تر آلومینیوم سری 7000 را به کار گرفته و از قابلیت Force Touch برای صفحه نمایش استفاده نموده اند. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین