تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

Chrome Remote Desktop یکی از سرویس های گوگل است که به کاربران امکان کنترل رایانه ویندوزی و یا مک بوک از طریق یک رایانه دیگر یا دستگاه اندرویدی را می دهد. اما این امکان برای دستگاه های با سیستم عامل iOS وجود نداشت.

حالا اخیرا گوگل به طور غیر رسمی این برنامه را برای سیستم عامل  iOS بر روی فروشگاه برنامه های اپل قرار داده است و دسترسی به رایانه تان از دستگاه های آی پد و آیفون را در هرکجایی که هستید بسیار ساده کرده است.
قبل از اینکه به سراغ تنظیمات این برنامه برویم یا بهتر بگوییم عدم نیاز به تنظیم این برنامه برویم باید اطمینان حاصل کنید که دو برنامه بر روی رایانه ای که می خواهید به آن متصل شوید نصب شده است.

اولین آن مسلما کروم است دومین برنامه ای که نیاز دارید نصب کنید نوع دسکتاپی برنامه ی  Chrome Remote Desktop است.
هنگامی که این دو برنامه را نصب کردید برنامه کنترل از راه دور کروم را بر روی رایانه اجرا کنید و پیغام هایی که بر روی آن می آید را جهت تکمیل فرآیند نصب کامل کنید. مطمئن باشید که تخصص تکنیکی خاصی برای نصب آن نیاز ندارید.
مهمترین جنبه ی نصب این سرویس حفظ کردن پین کد است. حتما آن را جایی یادداشت کنید.

حالا که یک پین دارید و برنامه نیز بر روی رایانه تان نصب شده است برنامه مخصوص سیستم عامل iOS را از فروشگاه اپل دانلود کنید. بعد از اینکه بر روی گوشی یا آی پدتان نصب شد با همان حساب کاربری که برای وارد شدن به کروم بر روی رایانه استفاده کردید در این برنامه نیز ثبت نام کنید. وقتی این کار را انجام دهید رایانه شما در لیست ظاهر می شود. بر روی آن کلیک کنید تا وارد دسترسی از راه دور شوید که البته قبل از آن باید پینی که در بالا به آن اشاره کردیم را وارد کنید. بعد از این که به طور موفقیت آمیز آن را وارد کردید کنترل کامل از راه دور بر روی رایانه شخصی شما میسر خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین