تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هر چقدر هم که صحبت از رومینگ ملی و سراسری شدن پوشش تلفن های همراه باشد باز هم شرایطی پیش می آید که برقراری یک تماس تلفنی بدون قطعی به آرزویی دست نیافتنی تبدیل می شود. اگر همین حالا از شما بپرسیم سیگنال شبکه تلفن شما چقدر است به احتمال نزدیک به 100 درصد نگاهی به خط های سیگنال گوشی می اندازید و به صورت حدودی عددی را به عنوان درصد بیان می کنید. اما آیا می دانستید هیچ استانداردی بین کمپانی های مختلف برای این خط ها وجود ندارد؟ در واقع شرکت های تولید کننده می توانن به صورت نرم افزاری شرایط این نشانگرها را تغییر دهند و اگر یادتان باشد چند سال پیش چنین مشکلی برای اپل هم پیش آمده بود. اگر شما هم با این مشکلات درگیر هستید در ادامه با ما همراه باشید تا دو راه ساده برای بهبود کیفیت سیگنال شبکه را با هم مرور کنیم.
در واقع این دو راهکار آنقدر ساده هستند که در نگاه اول اصلا شبیه به ترفند به نظر نمی رسند. اما توصیه می کنیم هر دو را امتحان کنید. روش اول تشخیص کیفیت سیگنال است. برای این کار اگر آیفون دارید کد *3001#12345#* را شماره گیری کنید. با این حال به حالت آزمایش میدانی وارد می شوید و می توانید در آنجا کیفیت سیگنال را با علامت dbm مشاهده کنید. اگر هم از تلفن های اندرویدی استفاده می کنید به مسیر settings بعد about و بعد status بروید. اگر از اندروید 5 استفاده می کنید باید باز هم وارد بخش SIM status شوید تا سیگنال را در قسمت signal strength مشاهده کنید. اگر عدد نمایش داده شده در این بخش چیزی شبیه به -100dbm است پس در منطقه مناسبی قرار ندارید. کمی به اطراف حرکت کنید تا جایی که به عددی در حدود -70dbm برسید. هرچه این عدد کمتر منفی باشد یعنی کیفیت سیگنال شما بهتر است. هر جا که به عدد مورد نظر رسیدید بایستید و تماستان را برقرار کنید. کیفیت بهتر در این شرایط تضمینی است! روش دوم از این هم ساده تر است. airplane mode گوشی را فعال کنید، تا 3 بشمارید و دوباره آن را غیر فعال کنید. این کار سیگنال دستگاه را مجددا راه اندازی می کند و ممکن است تلفن همراهتان را به دکل نزدیک تری وصل کند و در نتیجه قدرت سیگنال دریافتیتان بیشتر شود. یک مورد را هم به عنوان نکته کنکوری در نظر داشته باشید. اگر در حال رانندگی هستید و کیفیت تماس چنگی به دل نمی زند کافی است شیشه ماشین را پایین بیاورید. خود ماشین مشابه یک جعبه فلزی عمل می کند که دریافت سیگنال توسط دستگاه را با مشکل مواجه خواهد کرد. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین