تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یکی از مشکلات بزرگ، و شاید بزرگترین مشکل مرورگر کروم گوگل، اشغال فضای RAM به اندازی است که گاهی اوقات باعث می شود از خیر مرور در اینترنت بگذریم. البته اگر شما از رایانه ها و لپ تاپ های قدرتمند استفاده می کنید و دستگاهتان 6 گیگابایت RAM دارد شاید هرگز چنین نکته ای را احساس نکرده باشید. اما اگر گول شرایط را خورده باشید و در مقطعی فکر کرده اید "برای کارهای دفتری و تماشای فیلم و نهایتا مرور اینترنت یک لپ تاپ با 2 گیگابایت RAM هم کافی است" جتما می دانید درباره چه موضوعی صحبت می کنیم. مسلما این نکات به گوش گوگل هم رسیده اند و آنها هم تلاش کردند راه حلی برای آن ارائه کنند.
چند روز پیش ورژن 45 مرورگر کروم هم منتشر شد. گوگل ادعا کرده در این بروزرسانی تمرکز اصلی بر روی بهبود استفاده از RAM و بهتر کردن عملکرد کلی مرورگر، سریع تر کردن زمان شروع به کار و کاهش مصرف باتری قرار داده شده است. همان طور که گفتیم، اصلی ترین نکته ای که در ورژن 45 به چشم می خورد، روش جدید استفاده از حافظه RAM در تب های فعال است که گوگل معرفی می کند. در نسخه جدید، مرورگر شما متوجه می شود یک تب چه زمانی در حال استفاده نیست و از این راه حافظه اشغال شده را آزاد می کند. به گفته گوگل این روش به طور متوسط 10 درصد حافظه RAM را در بیشتر تب ها آزاد کرده و در وب سایت های حرفه ای تری مانند Gmail این میزان تا 25 درصد هم می رسد. چنین اتفاقی خبری خوب برای بسیاری از کاربرانی خواهد بود که در سیستم هایشان با مشکل کمبود RAM مواجهند. همچنین دیگر قابلیت اضافه شده در این ورژن، افزایش سرعت آغاز به کار مرورگر می باشد. البته این ویژگی تنها برای آن دسته از کاربرانی پاسخگو خواهد بود که به گوگل اجازه می دهند اطلاعات آخرین وبگردیشان را ذخیره کند. یکی دیگر از موارد معرفی شده در نسخه 45 کروم، در رابطه با فلش است. اگر یادتان باشد روزهای گذشته درباره اینکه گوگل قصد دارد به نوعی پشتیبانی از فلش را متوقف کند خبر داده بودیم. این امکان در نسخه جدید برای کاربران کروم فراهم شده که محتوای فلش غیر اصلی وب سایت ها را متوقف (Pause) کنند. گوگل عقیده دارد این کار باعث کاهش 15 درصدی مصرف باتری توسط مرورگر کروم خواهد شد. این قابلیت در هفته های آینده برای تمام کاربران به صورت پیش فرض فعال خواهد شد. شما می توانید نسخه دسکتاپ ورژن 45 کروم را از خود وب سایت گوگل دریافت کنید. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین