تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ستاره های دنباله دار با سرعتی بسیار بالا در حال حرکت اند و از قانون و قاعده سیاره ها هم کاملا به دور اند. بنابراین مطالعه آن ها نیاز به دانش بیشتر و آزمون و خطا دارد. آخرین باری که انسان ها می خواستند یک دنباله دار را کاوش کنند، تلاش شان بی ثمر ماند.
Philae، کاوشکر آژانس فضایی اروپا با شتابی نامناسب روی سطح دنباله دار فرود آمد و با برخوردی سنگین به یک سو پرت شد و به گونه ای زیر یک صخره گیر کرد که توان بیرون آمدن را نداشت و در نتیجه تحقیقات پس از اتمام باتری آن بی ثمر ماند.
اما ناسا در تلاش است تا با ساخت مدلی جدید از ربات های کاوشگر، جستجو بر سطح ستاره های دنباله دار با جاذبه بسیار اندک را ساده تر سازد، تا دیگر بلایی که سر پروژه Philae به خاطر در نظر نگرفتن این موضوع آمد پیش نیاید.
این ربات ساختاری متفاوت دارد و به دلیل بازی های متعددی که دارد «جوجه تیغی» لقب گرفته. در حقیقت این ربات اگر با سانحه ای هم مواجه شود و جاذبه پایین نتواند به حفظ اش روی سطح کمک کند، اندامک هایی که برای آن در نظر گرفته شده، به چرخش و حرکت مداوم اش کمک می کند. ویدیوی زیر می تواند توضیحات تکمیلی در این رابطه ارائه دهد. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین