تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دنیای حیوانات همیشه سورپرایزهای بزرگی برای انسان داشته است. با این که اکثر انسان ها تصور می کنند جانوران دیگر دارای شعور کافی برای انجام کارهای پیچیده نیستند، همیشه موجوداتی بوده اند که با رفتارهای شگفت انگیز خود این سوال را در ذهن بشر به وجود می آورند که چگونه حیوانات چنین توانایی های عجیبی دارند. برای مثال پرندگان را در نظر بگیرید. جهت یابی بی نظیر آنها برای سال های سال جزو سوالات انسان بوده تا اینکه متوجه شدیم این موجودات به ظاهر غیر هوشمند از میدان مغناطیسی زمین برای جهت یابی استفاده می کنند. یا مورچه ها را در نظر بگیرید که شیوه زندگی پر رمز و راز آنها و بناهای بسیار عجیبی که در طبیعت برای زندگی می سازند همیشه برای ما جالب توجه بوده است. اما تا به حال از خودتان پرسیده اید این موجودات در برابر تکنولوژی چه واکنشی دارند؟
ویدئو ای که توانست پس از چند روز از زمان انتشارش بیش از 600000 بازدیدکننده داشته باشد در شرایطی بسیار معمولی ضبط شده است. یک آیفون در مرکز تصویر به چشم می خورد و مورچه هایی که در اطراف آن در مسیرهایی به ظاهر تصادفی حرکت می کنند. اما بعد تماسی با گوشی برقرار می شود و آنجاست که حرکت عجیب مورچه ها آغاز می شود.اظهار نظر های متفاوتی درباره این رفتار مورچه ها منتشر شده است. برای مثال پروفسور نایجل اندرو از دانشگاه نیوانگلند عقیده دارد این نوع حرکت کردن به دلیل واکنش مورچه ها به میدان مغناطیسی تولید شده از طرف تلفن همراه است. به گفته او مورچه ها در شاخک هایشان از نوعی دریافت کننده مغناطیسی استفاده می کنند تا در مسیرهای طولانی که به دنبال آذوقه می روند راه برگشت را گم نکنند. از طرفی سایمون رابسون از دانشگاه کوئینزلند ادعا می کند این واکنش ارتباطی به میدان مغناطیسی نداشته و مورچه ها در برابر هر جسمی که سر راهشان باشد به همین شکل رفتار می کنند. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین