تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

زمانی هشدارها درباره انفجار اطلاعات بود. اینک به نظر می رسد باید این پیام را به انفجار گوشی های همراه از نظر حجم داده، اصلاح کرد. به نقل از پایگاه خبری Ericsson تعداد مشترکان ثبت شده شبکه های پرسرعت موبایل در نیمه دوم سال 2015 در جهان از مرز 3 میلیارد گذشت و ترافیک داده موبایل ها در مقایسه با زمان مشابه سال قبل 55 درصد افزایش نشان می دهد.
طبق این گزارش، مجموع شمار مشترکان تلفن همراه به 7.2 میلیارد مشترک رسیده است. البته این گزارش تاکید می کند که در واقع 4.9 میلیارد نفر مشترک وجود دارد. چرا که بعضی افراد بیش از چند خط و اشتراک دارند.
کارشناسان از رشد 5 درصدی این آمار اظهار رضایت کرده اند؛ چرا که نشانگر رشد استفاده از فناوری در نقاط کمتر توسعه یافته جهان است. مقام اول هند در این فهرست با افزایش 12 میلیونی، میانمار با بیش از 5 میلیون و نیجریه 4 میلیون، موید این برداشت است. آمریکا با 4 میلیون افزایش و بنگلادش با بیش از سه میلیون در رده های بعدی اند.
نکته جالب توجه آنکه در این گزارش اطلاعاتی درباره چین نیامده است. علت آن است که اپراتورهای چینی شماره های غیرفعال و سیمکارت های با یک صاحب واحد را حذف و پاک می کند. در انگلستان هم اگر طی سه ماه مشترکی برای اپراتور درآمدی نداشت، جزو آمار نمی آید و غیرفعال می شود.
شرکت اریکسون که خود دیگر در زمینه تولید تلفن همراه فعال نیست، تعداد گوشی های فروخته شده در همین بازه زمانی را 340 میلیون دستگاه اعلام کرد. از این رقم 45 درصد آن را اسمارت فون ها تشکیل می دهند.
کارشناسان علل عمده افزایش ترافیک داده های موبایل را رشد کاربرد سرویس های ویدئویی، در کنار افزایش فشار بر اپراتورها برای خرید و به کار گیری طیف های رادیویی بیشتر، می دانند.
اریکسون در گزارش خود مجموع ترافیک ماهیانه آپ لینک و و داون لینک جهانی را 4 هزار پتابایت اعلام کرده است. یک پتابایت معادل 1024 ترابایت و یا حدود یک میلیون گیگابایت است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین