تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت مایکروسافت این ابزار متن‌باز را به کمک یکی از شرکای خود موسوم به Persistent Systems و گروه Azure CAT خود در کشور هند تولید کرد.

"گای بوِرمن"(Guy Bowerman) مدیر ارشد مرکز Azure Compute Runtime در وبلاگ رسمی مایکروسافت مخصوص سیستم Azure عرضه یک ابزار رایگان و متن‌باز توسط این شرکت بزرگ نرم‌افزاری را تایید کرد.

 رایورز به نقل از زد.دی.نت، بوِرمن ابزار رایگان و متن‌بازی را معرفی کرد که به کاربران امکان می‌دهد فعالیت‌ها و داده‌های خود را بین سیستم‌های مجازی مبتنی بر مراکز داده Azure به راحتی انتقال دهند.
این ابزار که Azure Data Center Migration Solution یا ADCMS نام دارد، برای انتقال آسان فعالیت سازمان‌ها مبتنی بر سیستم پردازش ابری مایکروسافت ارائه شده است و این فرآیند را با تاخیر کمتر، سازگار با ضوابط مراکز داده مختلف و با قابلیت انتقال بین مشترکان مختلف ممکن می‌کند.
شرکت مایکروسافت توضیح داد که این ابزار برای سیستم‌های IaaS، انتقال داده بین مشترکان، سیستم های VNets و مبتنی بر SharePoint کارایی دارد.

در توضیحات ابزار متن‌باز مایکروسافت آمده است که کاربران سازمانی به راحتی می‌توانند داده‌ها و فعالیت‌های خود را مبتنی بر هر یک از سناریوهای تعریف شده انتقال دهد و برای این کار روش‌های پیش‌فرض را به‌کار گیرند.
شرکت مایکروسافت این ابزار متن‌باز را به کمکی یکی از شرکای خود موسوم به Persistent Systems و گروه Azure CAT خود در کشور هند تولید کرده است.
 

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین