تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 موزیلا تصمیم خود را عملی کرد و بالاخره تا پایان سال میلادی جاری، کاربران iOS می‌توانند از این مرورگر در دستگاه‌های اپلی بهره‌مند شوند. بنا به اعلام موزیلا، نسخه پیش نمایش این مرورگر در کشور نیوزیلند منتشر شده است تا آن‌ها بتوانند بازخورد کاربران را نسبت به نسخه جدید iOS بدانند. پس از این نیز کشورهای دیگر جهت این بررسی انتخاب خواهند شد تا در نهایت با بررسی این بازخوردها، تا قبل از پایان سال میلادی جاری شاهد حضور این مرورگر در تمامی کشورها باشیم.
نسخه پیش نمایش مرورگر فایرفاکس iOS حاوی یک ویژگی به نام Intelligent Search یا جستجوی هوشمند است که به شما در رابطه با جستجوهایتان پیشنهادهای مرتبطی می‌دهد. در این نسخه همچنین امکان انتخاب موتور جستجوی پیش فرض نیز وجود دارد.
فایرفاکس همچنین امکان همسان سازی و انتقال رمزهای عبور، تب‌ها و  دیگر اطلاعات فایرفاکسی شما را در دیگر سیستم عامل‌ها از طریق اکانت فایرفاکس فراهم می‌آورد. همچنین قابلیت Visual Tabs نیز به شما امکان ردیابی و همسان‌سازی تب‌های باز شده را می‌دهد.
آن‌طور که از عملکرد فایرفاکس برمی آید آن‌ها به بازخوردهای کاربران اهمیت فراوانی می‌دهند، به همین خاطر آن‌ها به کاربران امکان ارسال بازخورد از داخل برنامه را نیز می‌دهند.
جا دارد اینجا به ماه آذر گذشته برگردیم که در آن موزیلا تصمیم گرفت تا بعد از کشمکش‌های بسیار نسخه مخصوص iOS مرورگر فایرفاکس را برای کاربران اپلی منتشر کند. این اقدام موزیلا بدین معنا است که آن‌ها حاضر شدند مرورگرشان را با وجود اینکه موتور رندرینگ برای خودشان نباشد، منتشر کنند. در واقع دلیل و مشکلی که سبب شده بود تا به اینجا موزیلا اقدامی برای انتشار نسخه iOS نکند از آنجا ناشی می‌شد که آن‌ها تصمیم گرفته بودند تا زمانی که اپل برخی سیاست‌های محدودکننده خود را در قبال مرورگرهای اپل استور برندارد، صبر کنند. اما در نهایت به نظر می‌رسد که قدرت اپل بر اراده موزیلا پیروز شده و آنها تسلیم سیاست اپل شده‌اند. اقدامی که در هر حال باعث خوشحالی کاربران فایرفاکس در دستگاه‌های اپلی خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین