تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وب سایت های پوشش دهنده اخبار اپل گزارش می دهند که این شرکت اکنون به شدت در حال آماده سازی سالن کنفرانس «بیل گراهام» در شهر سان فرانسیسکو است.
پرچم این کمپانی نیز در بخش جلویی این ساختمان بزرگ به اهتزاز درآمده، نشانه هایی نیز بر دیوارهای آن به نمایش کشیده شده اند و حضور مامورین امنیتی، خبر از رویدادی بزرگ و چهارشنبه ای شلوغ برای شهر سان فرانسیسکو می دهند. .
هنوز مشخص نیست که اپل چرا تصمیم گرفته این سالن غول پیکر را اجاره کند. تالار «بیل گراهام» قادر است تا ۷۰۰۰ نفر را در خود جای دهد و این رقم، بسیار بیشتر از سالن هایی است که اپل در رویداد آیفون های قبلی اجاره کرده.
به نوعی می توان گفت سالن مورد بحث، به دلیل گنجایش بالایش، بیشتر برای برگزاری کنسرت های موسیقی مورد استفاده قرار می گیرد.
اپل برای این مراسم از عبارت «Hey Siri, give us a hint» استفاده کرده و به نظر می رسد که شاهد حضور گسترده‌تر و البته هوشمندتر این دستیار دیجیتالی درمحصولات شرکت مورد بحث خواهیم بود


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین