تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

براساس خبری که در سایت ۹to5Mac منتشر گردیده، اپل احتمالا یک کیبورد جدید را برای آیپد ۱۲٫۹ اینچی که شایعه شده به زودی از سوی این شرکت رونمایی می شود، ساخته است.
این کیبورد که برای آیپد بزرگ اپل، موسوم به آیپد پرو ساخته شده ممکن است ظاهری شبیه به کیبورد تفکیک پذیر مایکروسافت داشته باشد که پیشتر برای سرفس پرو ۳ ساخته شده بود.
اگر این شایعه صحت داشته باشد، کیبورد جدید اپل را می توان واکنش این شرکت به تبلت ۱۲ اینچی مایکروسافت قلمداد نمود چراکه در حال حاضر هیچگونه دستگاه هیبریدی ای در سبد محصولات اهالی کوپرتینو دیده نمی شود.
این گزارش و همچنین شایعات متعدد قبلی ادعا می کنند که اپل احتمالا مشغول ساخت استایلوس خودش است تا کاربران بتوانند از آن برای کشیدن ایده هایشان روی آیپد استفاده نمایند.
شایعه ساخت این دو دستگاه همچنین تایید می کند که اپل احتمالا تصمیم گرفته قدم به کسب و کار بهره وری در حین حرکت و همچنین بازار سازمان ها بگذارد چراکه iOS 9 (نسخه جدید سیستم عامل اختصاصی این شرکت که پیشتر منتشر گردید) دربرگیرنده امکاناتی نظیر Split View است که امکان مالتی تسکینگ (یا انجام همزمان چند وظیفه) را برای کاربران فراهم می کند. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین