تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از حادثه‌ای که برای موشک فالکون ۹ اسپیس ایکس رخ داد این شرکت تصمیم گرفته تا  مقدمات پرتاب موشک فالکون Heavy را پس از مدت‌ها انتظار فراهم کند. طبق برنامه فالکون Heavy اوایل سال آینده میلادی پرتاب خواهد شد.

تاکنون مطالب مختلفی در مورد موشک  Falcon Heavy از زمان معرفی آن منتشر شده است ولی تنها چیزی که هنوز  باقی مانده، پرتاب آن به سوی فضا است. حالا به تازگی اخباری منتشر شده که نشان می‌دهد پرتاب این موشک برای بهار سال آینده برنامه‌ریزی شده است.به تازگی، لی روزن-قائم مقام ماموریت‌ها و عملیات‌های پرواز اسپیس ایکس اعلام کرد که این شرکت درصدد است تا در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه می سال ۲۰۱۶ این پرتاب را انجام دهد.
او همچنین اعلام کرد که تیم این شرکت سخت در تلاش است تا اقدامات و تعمیرات لازم را برای سکوی پرتاب این موشک برای آزمایش‌های اولیه به عمل بیاورد. این همان سکوی 39A است که پیش از این برای  پرتاب فالکون Heavy و فالکون ۹ طراحی شده است. 
فالکون Heavy نخستین بار در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار بود تا در سال ۲۰۱۳ به فضا پرتاب شود ولی این برنامه به تعویق افتاد. حادثه‌ای که اخیرا برای فالکون ۹ اتفاق افتاد هم مزید بر علت شد تا برنامه فالکون Heavy بیش از پیش به تعویق بیافتد. فالکون ۹ لحظاتی پس از پرتاب منفجر شد و این اتفاق کافی بود تا اسپیس ایکس برنامه‌های بعدی خود را با احتیاط بیشتری برنامه‌ریزی کند.
پس از اولین تست،  فالکون Heavy ماموریت خود را با ارسال ۳۷ ماهواره برای نیروی هوایی در سپتامبر ۲۰۱۶  آغاز می‌کند. وقتی فالکون Heavy عملیاتی شود، با قابلیت حمل ۵۳ تن بار به مدار پایینی زمین، بعنوان قدرتمندترین موشک آمریکا از زمان Saturn 5 شناخته خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین