تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

علاقمندان عناوین سبک استراتژی قطعاً با سری Total War و سازندگان آن یعنی استودیو Creative Assembly آشنایی دارند. تا کنون تمامی عناوین سری توتال وار در دنیای واقعی انسان ها سپری می شدند و بستر روایی داستان های سری، همواره بر دوره های تاریخی مختلف تمرکز داشت. اما اعضای استودیو Creative Assembly در تازه ترین تجربه ی خود دست به سنت شکنی جدیدی زده اند و این بار قرار است داستان تازه ترین نسخه از سری توتال وار، سبک و سیاقی فانتزی داشته باشد. در واقع اعضای استودیو Creative Assembly برای نگارش داستان نسخه ی جدید سری یعنی بازی Total War: Warhammer به سراغ دنیای وار همر و بهره گیری از وقایع فانتزی موجود در آن رفته اند.
سبک بازی Total War: Warhammer استراتژی نوبتی است که البته در ساختار آن می توان رگه های پر ملاتی از تاکتیک استراتژیک را تجربه کرد. در این بازی چهار نژاد مختلف وجود خواهد داشت که هر کدام از آن ها خصوصیات منحصر به خود را دارا هستند و از رسته ها و واحد های تهاجمی اختصاصی و منحصر به فردی بهره می برند. این چهار نژاد عبارتند از نیرو های امپراتوری یا همان انسان ها، صورت سبز ها که شامل اورک ها و سایر هیولاهای فانتزی نظیر گابلین ها و ترول ها می شوند، دورف ها (موجوداتی که زبان شناسان تا کنون به خود زحمت معادل سازی برای آن ها در زبان فارسی را نداده اند و معادل فارسی آن ها را همواره به اشتباه "کوتوله" در نظر گرفته اند) و خون آشام ها که تا کنون سازندگان بازی به نسبت سایر نژاد ها مانور کمتری را بر روی آن ها داده اند. به تازگی اعضای استودیو Creative Assembly تریلر جدیدی از این بازی را بر روی وب سایت رسمی توتال وار منتشر ساخته اند که در آن تنها شاهد نسخه ای سینماتیک از وقایع داستانی این اثر هستیم و در طی سکانس های آن هیچ نکته ای از گیم پلی بازی به چشم نمی خورد. این تریلر که بر طبق گفته های سازندگان این اثر با موتور خود بازی رندر شده است، بر نژاد دورف ها تمرکز دارد و طی وقایع به نمایش در آمده در طول آن، پادشاه دورف ها یعنی Thorgrim Grudgebearer را مشاهده می کنیم که مشغول ثبت نمودن و همچنین مطالعه کردن لیست بدخواهان خود در یک دفتر بسیار بزرگ است. البته در طول این تریلر شاهد نبردی خونین میان نژاد دورف ها با صورت سبز ها در دالان های زیر زمینی ساخته شده به دست دورف ها نیز هستیم که نکات تازه ای از گیم پلی بازی را نمایان می سازد. در واقع برای نخستین بار در طول سری توتال وار، بخشی از نبرد های بازی قرار است در زیر زمین (و در دالان های تاریک و مخوف ساخته شده به دست دورف ها) اتفاق بیافتد و برخلاف نسخه های پیشین سری، شما دیگر کل بازی را بر روی سطح زمین دنبال نخواهید کرد. ضمن این که در این تریلر شاهد نمایش رسته ای جدید از دورف ها نیز بودیم که در واقع به نیرو های هوایی این نژاد تعلق داشتند و در شکل ساده نوعی هلیکوپتر بمب افکن تک نفره محسوب می شدند. البته در آن سوی میدان هم گابلین های شب، رسته ی جدیدی از نژاد صورت سبز ها محسوب می شدند که تا کنون در هیچ یک از تریلر های قبلی این بازی به نمایش در نیامده بودند و به نظر می رسد به بخش پیاده نظام ارتش هیولا ها تعلق داشته باشند. بازی Total War: Warhammer در تاریخی نا معلوم از سال 2016 میلادی منتشر خواهد شد و قطعاً انتخاب اصلی بسیاری از علاقمندان سبک استراتژی خواهد بود. همانند اکثر عناوین سبک استراتژی و همچنین نسخه های پیشین سری توتال وار، بازی Total War: Warhammer نیز به شکل انحصاری برای پلتفرم PC (ویندوز، مک، لینوکس) عرضه خواهد شد. در پایان برای خالی نبودن عریضه می توانید یکی از تریلر های منتشر شده از این بازی را به تماشا بنشینید. البته این تریلر همان موردی نیست که در سطور بالا به آن اشاره کردیم اما نبرد به نمایش در آمده در طول آن، از مورد مشابه در تریلری که ذکرش رفت، بسیار هیجان انگیز تر به نظر می رسد. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین