تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

توئیتر بخشی به نام Who to follow را به اپلیکیشن موبایل خود افزود

تایم لاین توئیتر در تلفن های هوشمند، از امروز به بخش جدیدی مجهز خواهد شد. این بخش با عنوان Who to follow، در اپلیکیشن های iOS و اندروید توئیتر افرادی که ممکن است برایتان جالب باشند را به شما معرفی خواهد کرد.
همچنین بخش While you were away نیز به اپلیکیشن توئیتر اضافه شده. این بخش توئیت هایی که در زمان غیبت شما به محبوبیت رسیده اند را برایتان جمع آوری می کند.
بخش Who to follow در قسمت بالای صفحه جاخوش می کند، و هر لحظه که بخواهید قادرید آن را ببندید، بنابراین آنقدر هم بخش مزاحمی نیست. توئیتر از کاربران درخواست کرده که در صورت مشاهده یک حساب کاربری غیر فعال در این بخش، آن را به تیم پشتیبانی گزارش دهند.
گفتنی است که بخش یادشده، از تاریخچه توئیتر و مخاطبین بارگذاری شده شما برای معرفی افراد استفاده می کند، اما ممکن است در بین پیشنهادات آن شاهد معرفی حساب های کاربری مشهور یا برندها هم باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین