تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سالهای اخیر و خصوصا یکسال گذشته شاهد عرضه تلفن های هوشمند جذاب و نوآورانه ای در دنیای اندروید بودیم، محصولاتی مثل LG G4 با دوربین عالی و بدنه چرمی و Galaxy S6 Edge سامسونگ با نمایشگر خمیده و حتی Xperia Z5 Premium سونی که اندکی پیش بالاخره پای رزولوشن ۴K را نیز به دنیای موبایل باز کرد.
با این وجود اما درآمد تلفن های هوشمند اندرویدی به هیچ وجه راضی کننده به نظر نمی رسد.
اگر به لیست میزان فروش تمام سازندگان عمده دنیای موبایل نگاه کنید، ارقام نشان دهنده این است که فروش همه این تولید کنندگان نام آشنا در مقایسه با بازه های مشابه سال گذشته، افت فروش را تجربه کرده اند.
بر اساس این آمارها سونی از معدود سازندگانی است که با چنگ و دندان موقعیت خود را تا حدودی حفظ کرده در حالی که HTC تایوانی عملاً از رده خارج شده است.
سامسونگ هم از دیگر غول های حاضر در این لیست است که بر اساس تحلیل ها از فروش هر تلفن هوشمند به طور متوسط ۳۳ دلار درآمد دارد که هرچند رقم ناچیزی به نظر می رسد، اما همین میزان سود هم تقریباً دو برابر برخی از رقباست.
این در حالیست که اپل در سوی دیگر بازار، برخلاف اندرویدی ها در حال پارو کردن پول است و از فروش هر آیفون به طول متوسط حدود ۱۸۵ دلار درآمد به دست می آورد.

در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۱۴ سازندگانی مثل سامسونگ، اچ تی سی، ال جی، سونی، موتورولا و لنوو در مجموع ۱۲۹.۴ میلیون تلفن هوشمند تولید کرده اند که ۴۳ درصد از مجموع ۳۰۱.۴ میلیون دستگاه فروش رفته در سرار جهان را شامل می شود که البته ۷۴.۹ میلیون عدد (۵۸ درصد از فروش گروه یاد شده) از آن تنها متعلق به سامسونگ است.
بررسی بازه مشابه در سال ۲۰۱۵ اما نشان می دهد فروش همین گروه سازندگان به ۱۱۴.۷کاهش یافته که البته باز هم ۷۳.۲ میلیون دستگاه یا ۶۴ درصد آن به غول کره ای مربوط است، اما فروش این سازندگان مشهور در مجموع به تنها ۳۴ درصد از کل ۳۳۷.۲ میلیون تلفن هوشمند در کل دنیا محدود بوده است.
به نظر شما چرا هیچ کدام از تولیدکنندگان اصلی تلفن های هوشمند، با وجود سرمایه گذاری و نوآوری ها نتوانسته اند درآمد خود را افزایش بخشند؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین