تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 هفته پیش بود که گزارش مبنی بر دستیابی دانشمندان بریتانیایی به آی‌فونی که دارای باتری با سوخت سلولی هیدروژن است منتشر شد و اعلام شد که این طرح اولیه از آی‌فون قادر است تا به مدت یک هفته با یکبار شارژ دوام بیاورد. اما آیا این تکنولوژی در لپ‌تاپ‌ها نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد؟بر اساس آخرین پتنت‌هایی که کشف شده گفته می‌شود کمپانی ساکن در کوپرتینو (اپل) در حال کار بر روی مک‌بوک‌هایی است که از سیستم سوخت سلولی استفاده می‌کنند. این طرحی است که با اجرایی شدنش کاربران می‌توانند از مک‌بوک خود بدون اتصال به برق تا روزها و هفته‌ها استفاده نمایند و یا آن‌ را با خود به سفر ببرند و به هیچ وجه نگران باتری آن نباشند.
اما بر اساس تجربیات پیش از این، کاربران مجبور خواهند بود تا سوخت‌های سلولی را بعد از خالی شدن، دوباره پر کنند که بر اساس پتنت اپل، این کمپانی در حال کار بر روی ایده کارتریج‌های قابل تعویض است. البته بدون شک این ایده بسیار خوبی است ولی شاید اتصال لپ‌تاپ‌های این چنینی به برق راحت‌تر از تعویض کارتریج باشد.
فعلا معلوم نیست که اپل چه زمانی این تکنولوژی را در مک‌بوک‌های خود استفاده خواهد کرد. حال اگر شایعات منتشر شده درست باشند، اپل تصمیم دارد در آی‌فون بعدی خود از سوخت سلول هیدروژنی استفاده کند و با این اوصاف احتمالا راه‌هایی هم برای استفاده از این تکنولوژی در مک‌بوک‌ها وجود خواهد داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین