تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پتنت جدید مایکروسافت، ویندوزفون را هوشمندانه‌ به حالت بی‌صدا می‌برد

تغییر پروفایل گوشی‌های‌هوشمند کنونی پروسه‌ی مشابهی دارد و باید برای قراردادن گوشی در حالت بی‌صدا، تغییراتی را در تنظیمات آن‌ها اعمال کرد. اما مایکروسافت با پتنت جدید خود درصدد تغییر هوشمندانه‌ی وضعیت گوشی و تغییر پروفایل به حالت بی‌صدا است.

براساس پتنت جدیدی که توسط مایکروسافت ثبت شده، این کمپانی ساز و کار جدیدی را برای فعال کردن حالت بی‌صدای گوشی در نظر گرفته است. هرچند ویندوزفون و در آینده‌ی نزدیک ویندوز موبایل نیز از وجود حالت بی‌صدا بهره می‌برند، اما ردموندی‌ها پروفایل جدیدی را با نام Inconspicuous Mode در نظر دارند که گوشی‌هوشمند را به طریق هوشمندانه به خواب می‌برد.
حالت نامرئی قادر است بصورت خودکار علاوه بر قطع کردن صدای اعلانیه‌های گوشی نور صفحه‌ی نمایش را کاهش داده و همچنین شماری از اقدامات دیگر را در جهت به حداقل رساندن مزاحمت گوشی همچون کاهش اطلاعات نمایش داده شده در صفحه‌ی LockScreen، اعمال کند. اما گوشی‌هوشمند مورد اشاره چگونه قادر است تشخیص دهد که برای مثال کاربر در سالن سینما حضور دارد؟ براساس اطلاعات ارائه شده توسط مایکروسافت، این موضوع از طریق بکارگیری GPS، NFC و مک‌آدرس وای-فای محلی که کاربر در آن حضور دارد، تشخیص داده خواهد شد. اما این تمام ماجرا نیست و باید به گردآوری اطلاعات از تقویم و تاریخچه مرورگر نیز اشاره کرد. برای مثال در صورتی که در تقویم گوشی حضور در مراسمی را در ساعت مشخص ثبت کرده باشید، حالت نامرئی بصورت خودکار در گوشی‌هوشمندتان فعال خواهد شد.  این پروفایل در زمان خارج شدن از محل مورد نظر و با غیرفعال کردن توسط کاربر، تغییر خواهد کرد.
هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت این ویژگی را در نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل موبایل خود مورد استفاده قرار خواهد داد یا خیر. ردموندی‌ها چهارشنبه‌ی هفته‌ی جاری مراسمی را برگزاری می‌کنند که انتظار می‌رود در آن نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ به‌همراه نسخه‌ی جدید ویندوز مخصوص گوشی‌های‌هوشمند با عنوان ویندوز موبایل ۱۰ معرفی شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین