تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 سامسونگ بهتر از هرکسی می‌داند که اکنون دنیا در حال کوچ از لپتاپ‌های سنگین و بزرگ به تبلت‌های سبک و جمع و جور با سخت‌ افزار قوی است. به همین دلیل، این غول تکنولوژی کره جنوبی قصد دارد که تبلتی “سرفیس گونه‌” بسازد و به جنگ با سرفیس ‌پرو 4 مایکروسافت که قرار است به زودی معرفی شود، بفرستد.پیش از این نیز اخباری منتشر شده بود مبنی بر این که سامسونگ قصد دارد تبلتی 18.4 اینچی را روانه بازار کند. این نشان می‌دهد که سامسونگ، بازار تبلت‌های بزرگ را که هر لحظه شکاف بین خود و لپتاپ‌ها را کمتر کرده و خود را بیشتر به لپتاپ‌ها نزدیک می‌کند، هدف‌ گرفته است. گرچه این تبلت ظاهرا برای رقابت با سرفیس پرو 4 به بازار می‌آید، اما مشخصات آن اصلا به مشخصات وعده داده شده برای سرفیس پرو 4 شبیه نیست! چرا؟ چون هر عقل سلیمی می‌داند که چیپ اگزینوس 7580 سامسونگ، اصلا با پردازنده اسکای‌لیک اینتل که در سرفیس پرو 4 استفاده شده است قابل قیاس نیست!
البته هنوز امید به قدرتمندتر شدن تبلت سامسونگ هست. سامسونگ می‌تواند تا هنگام معرفی این تبلت، تغییرات مثبتی را در آن به وجود آورده و آن را محبوب‌تر کند. مثلا سامسونگ می‌تواند پیش از معرفی رسمی این تبلت، یک کیبورد قابل جدا شدن نیز برای آن در نظر بگیرد تا از این لحاظ محدودیت چندانی در مقایسه با سرفیس نداشته باشد. همچنین سامسونگ می‌تواند با قرار دادن یک قلم برای این تبلت، همانند سری نوت بدان جایگاهی ویژه بخشیده و مشتریان بسیاری را به خود جذب کند.
در این مورد باید منتظر بمانیم و ببینیم که سامسونگ چه سورپرایزی برای ما در نظر گرفته است. اگر شما مشتری این تبلت باشید، بدون شک از آن برای کارهای بزرگ استفاده خواهید کرد. کارهایی فراتر از بازی و گوش دادن به موسیقی! مطمئنا این تبلت برای بسیاری از افراد به عنوان یک “ماشین مولد” برای برنامه نویسی و … مورد استفاده قرار خواهد گرفت و از آن جا که این دستگاه شما را محدود به سیستم عامل اندروید می‌کند، احتمال شکست خوردن آن در مقابل سرفیس پرو 4 زیاد است. بنابراین اگر سامسونگ با ارایه این تبلت قصد رقابت با سرفیس پرو 4 مایکروسافت را دارد، باید بسیار هوشیارانه و محتاطانه قدم بردارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین