تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بعد از عملکرد نا امید کننده پردازنده های 810 اسنپ دراگون به خصوص در زمینه گرمایش، که باعث بروز نارضایتی بسیار زیادی در بین کاربران شده بود، کوالکوم تضمین کرده بود که در ورژن دوم از این سری پردازنده ها مشکل گرمایش بیش از حد را از بین خواهد برد. همین تضمین دلیلی شد برای بسیاری از کمپانی های تولید کننده تا به اسنپ دراگون ورژن دوم اعتماد کنند و دستگاه های جدید خود را با آن تجهیز نمایند. اما نمایشگاه IFA و محصولات جدیدی که در آن رونمایی شدند یک بار دیگر کوالکوم را به مرکز توجهات کاربران موبایل تبدیل کرد. گروه بسیار زیادی در انتظار عرضه دستگاه های جدید با ورژن دوم اسنپ دراگون 810 بودند تا ببینند آیا مشکلات قبلی در آن حل شده است یا خیر. ظاهرا کوالکوم یک بار دیگر همه را نا امید کرده است.
خبرنگار وب سایت phonearena در گزارش خود از نمایشگاه IFA و دستگاه جدید سونی یعنی Xperia Z5 اعلام کرده این دستگاه هم با همان مشکلات قدیمی روبروست. او در این گزارش آورده است که پس از باز کردن برنامه دوربین و تنها زمانی که در حال بررسی گزینه های مختلف نرم افزار دوربین بوده است با پیام Overheating, Shutting app down مواجه شده و به همین دلیل حتی فرصت پیدا نکرده تا قابلیت ضبط تصاویر 4K توسط این دستگاه را آزمایش کند. البته باید به این نکته توجه داشت که طبق اظهار نظر سونی، مدلی که در نمایشگاه IFA 2015 در معرض دید عموم قرار گرفته هنوز نسخه نهایی Xperia Z5 نیست و ممکن است گرمایش بیش از حد دستگاه به همین دلیل باشد. اما با این حال و با توجه به سابقه نه چندان درخشان کوالکوم در سری اسنپ دراگون 810، می توان انتقادات زیادی را از این شرکت پیش بینی کرد. گرمایش بیش از حد این پردازنده ها که به نوعی یادآور مشکل "صفحه آبی" در رایانه های ویندوزی است به کابوس کوالکوم تبدیل شده و در صورت برطرف نشدن این مشکل در نسل های جدید پردازنده های این شرکت، می تواند سهم آنها از بازار پردازنده های ابزارهای موبایل را نیز تحت تاثیر قرار دهد. به خصوص این که سامسونگ به تدریج به سمت استفاده از Exynos رفته و صدای پای پردازنده های اینتل در موبایل ها نیز به وضوح شنیده می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین