تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 وبينارهای تخصصی همكاران سيستم در حوزه معرفی محصول «راهكاران» و با شعار «بيشتر بشناسيد»، از هفته سوم شهريور ماه برگزار خواهند شد.اين وبينارها با هدف ارائه‌ی اطلاعات كامل‌تر و عميق‌تری از محصول راهكاران برگزار میشود و ارزش افزوده‌ای كه راهكاران در هر يك از حوزه‌های عملياتی برای كسب و كار مشتری ايجاد خواهد كرد براي مخاطبان تشريح خواهد شد. همچنين امكان پرسش و پاسخ و تعامل با ارائه‌دهنده نيز برای مشاركت‌كنندگان فراهم است.
اولين وبينار در تاريخ ۱۷ شهريور ماه برگزار خواهد شد. مشاركت در اين وبينارها برای همگان آزاد و رايگان است و تمامی علاقه‌مندان از سرتاسر كشور می‌توانند از طريق سايت همكاران سيستم، موضوعات وبينارها و زمان‌بندی آن را مشاهده كرده و در آن ثبت نام كنند.
گفتنی است راهكاران همكاران سيستم، یک ERP جامع و منطبق با تعاریف روز دنیاست که با پوشش وجوه مختلف کسب و کار و ارائه‌ی اطلاعات درست و به موقع، سازمان‌ها را در بالا بردن بهره‌وری، کارایی و در نتیجه سودآوری یاری می‌کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین