تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 وضع مالی HTC همچنان در شرایط نامساعدی به سر می برد. بعد از افت ارزش سهام این شرکت و نا امید شدن سهام دارانش در ماه پیش، اچ تی سی گزارش مالی اخیر خود را منتشر کرده که بازگو کننده مطالب خوشایندی نیست.
درآمد خالص کمپانی مذکور در ماه آگوست تنها برابر با ۲۱۳ میلیون دلار بوده و این میزان نسبت به ماه قبل یعنی جولای، باز هم ۶٫۹۹ درصد کاهش داشته است.
علاوه بر این، عملکرد HTC در آگوست ۲۰۱۵ نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته به میزان ۵۲٫۶۲ درصد افت کرده. آگوست ۲۰۱۴، این برند تایوانی توانسته بود ۴۴۹ میلیون دلار سود کسب کند. البته ناگفته نماند با این که اوضاع مالی شرکت مورد بحث وخیم به نظر می آید، ولی هنوز احتمال می رود بتواند با سیاست های جدید اتخاذ شده به هدف مالی مورد نظرش در سه ماهه سوم ۲۰۱۵ دست پیدا کند.
مسلماً مدیران ارشد HTC از مشکلات آگاه هستند و انتظار می رود که این شرکت در اواخر سال جاری میلادی، تغییر رویه ای در محصولاتش ایجاد کند. تلفن هوشمند A9 از جمله مدل هایی است که HTC امید دارد با آن بتواند به بازی برگردد. اما آیا چنین محصولی قادر خواهد بود بدل به یک برگ برنده شود و بحران را خاتمه بخشد؟ پاسخ این پرسش را به یقین فقط زمان می تواند پاسخ آن را مشخص کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین