تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در حالی که انتظارها برای عرضه ی استیم ماشین در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری میلادی به اوج خود رسیده، کمپانی والو امروز قابلیت Big Picture استیم را ارتقا داد.
Big Picture قابلیت جدیدی در پلتفرم استیم است که به کاربران پی سی اجازه می دهد تا بازی های خود را با پشتیبانی از کنترلر، روی صفحه ی تلویزیون بازی کنند. رابط های کاربری این قابلیت، کاملا نسبت به استیم تغییر کرده اند و دسترسی به محتوا را روی صفحه ی بزرگ تلویزیون های خانگی، راحت تر می کند. البته از این قابلیت روی نمایشگر پی سی نیز می توان استفاده کرد.
به گزارش وبسایت Shacknews، قابلیت Big Picture حالا از گزینه ی کتابخانه (Library) جدیدی بهره می برد که گیمرها را به انجام بازی هایی که خریداری کرده اما هنوز تجربه نکرده اند، تشویق می کند.
از سوی دیگر، تب جدیدی به این حالت اضافه شده که بازی ها و دانلودهای اخیر کاربر را انسجام می بخشد تا بتوانید به سرعت بازی خود را از سر بگیرید.
اگرچه قابلیت Big Picture و ویژگی های جدید آن، هنوز در مرحله ی بتا قرار دارند اما انتظار می رود که به زودی آپدیت های بیشتری عرضه شوند و توانایی های Big Picture را بسط دهند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین