تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این اخطار را صفحه آبی مرگ مدرن بنامید! با وجود گزارش‌های متعدد درباره اینکه کوالکام، مشکلات مربوط به داغ‌کردن بیش از حد را در نسل دوم تراشه اسنپ‌دراگون 810 خود حل کرده است، هنوز هم شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد این مشکلات در گوشی اکسپریا Z5 سونی در نمایشگاه IFA وجود دارد.

هرچند که باتوجه به اینکه نمونه‌های تست‌شده در نمایشگاه IFA نسخه نهایی اکسپریا Z5 محسوب نمی‌شوند و ممکن است که این مشکلات در نسخه‌نهایی و تجاری آن برطرف گردد. با این‌ وجود، بسیاری از دیدن این اخطار در هنگام بررسی دوربین اکسپریا Z5 متعجب شده‌اند!گرمای بیش‌ از حد، اکنون برنامه بسته می‌شود.

جالب است بدانید که این اخطار با وجود اینکه هیچ ویدیویی با کیفیت 4K ضبط نشده بود، به‌نمایش درآمد و علت گرم‌شدن اکسپریا Z5 هنوز مشخص نیست. پیام فوق، تنها بعد از بررسی امکانات دوربین و گشتن در رابط‌ دوربین نشان داده شده است و برنامه دوربین، بدون هیچ دلیل مشخصی سریع چنین اخطاری را نشان داد.

به‌علاوه، گوشی اکسپریا Z5 به‌خودی خود، بسیار داغ می‌شود؛ با این‌حال، شاید مسئله “گرمای بیش از حد” در Z5 همانند داغ‌شدن دیگر مدل‌های سری اکسپریا سونی آزاردهنده نباشد. در نهایت، امیدواریم که سونی و کوالکام بتوانند راهی را برای رفع این مشکل در نسخه‌های نهایی اکسپریا Z5 بیابند. به‌نظر می‌رسد که اکسپریا Z5 سونی بدون هیچ امکانات تازه‌ و این مشکل بسیاری جدی، راه سختی را برای شکست پرچم‌دار قدرت‌مند سامسونگ در پیش خواهد داشت!

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین