تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تکنولوژی  هدفون Zik 3 شرکت Parrot معرفی شد

 سری هدفون های پر قدرت Parrot حالا یک آپگرید دیگر دارد. Zik 3 از تکنولوژی حذف نویز و پنل کنترل لمسی مدل های پیشین بهره می برد با این تفاوت که مدل جدید شارژ وایرلس را به این هدفون بی سیم آورده است.
همچنین ظاهر آن به طور کلی دستخوش تغییرات شده و حالا چهار مدل از دستگاه با رنگ های متنوع برای انتخاب در دسترس است.

 نسبت به Zik 2 باریک تر است اما با توجه به اینکه تکنولوژی بیشتر و پیشرفته تری در آن به کار گرفته شده، وزن هر دو دستگاه تفاوتی ندارد.
هدفون های جدید از طراحی شرکت Starcks بهره می برند اما ظاهر جدید شاید کم ترین اهمیت را در برابر قابلیت های جدید داشته باشد. جدا از شارژ وایرلس، هدفون های جدید با USB Audio همخوانی دارند و قابلیت حذف نویز آن ها تا ۳۰ دسیبل را پوشش می دهد. همچنین یک اپلیکیشن رسمی برای اپل واچ و ساعت های اندرویدی طراحی شده تا کار با دستگاه ساده تر شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین