تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

میخواهید استرس تان کم شود؟ کمتر ایمیل تان را چک کنید ! .

پژوهشی جدید نشان میدهد اگر کمتر به ایمیل خود سر بزنید استرستان کمتر می شود.طبق این تحقیقات که در دانشگاه بریتیش کلمبیا انجام شده پیگیری نکردن مداوم ایمیل میتواند استرس روانی را کاهش دهد.

در این پژوهش  ۱۲۴نفرشامل دانشجویان , تحلیلگران مالی ,حرفه ای های پزشکی و... در این آزمایش شرکت داشتند .از تعدادی از آنها خواسته شد سرزدن به ایمیل شان را محدود به سه بار در روز کنند و از بقیه هم خواسته شد هرچقدر که میتوانند ایمیل شان را چک کنند که در حقیقت همان تعداد دفعاتی بود که کلیه این افراد پیش از شرکت در این تحقیق به سراغ ایمیل شان میرفتند.
سپس دستورالعمل ها برای این دو گروه برعکس شد.همچنین در طول این یک هفته آزمایش ,شرکت کننده ها به بررسی های مختصر روزانه نیز پاسخ دادند که شامل اطلاعاتی درباره میزان استرس شان بود.
به گفته کستادین کاشلو سرپرست تحقیقات یافته ها نشان داد : وقتی این افراد کمتر ایمیل شان را چک میکردند استرس شان کمتر بود. برای بیشتر این شرکت کننده ها سخت بود که ایمیل شان را تنها دو یا سه بار در روز چک کنند و این چیزی بود که یافته های مربوط به ادراک درونی شان را بسیار چشمگیر و جالب توجه کرد : برای این اشخاص مقاومت در برابر وسوسه چک کردن مداوم ایمیل دشوار بود و همین مقاومت در برابر وسوسه , باعث کاهش استرس شان میشد !


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین