تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) فناوری‌های پخش برنامه و تلویزیون HDR خود را با همکاری برنامه‌سازان و تولیدکنندگان محتوا شناخته‌شده رونمایی خواهد کرد. نکته مهم ارائه پخش محتوا با نام BBC Research & Development’s HDR خواهد بود که به تلویزیون‌های 4K OLED منتقل شده است. ال‌جی برای اولین بار تلویزیون‌های 4K OLED خود را با محتوای تلویزیونی HDR هیبریدی پهن‌باند 2.0 (HbbTV 2.0) سازگار خواهد کرد. محتوای BBC HDR که توسط EBU اتحادیه پخش اروپا به جریان خواهد افتاد از یک فناوری پخش تطبیقی ارسال بیت با نام MPEG DASH برخوردار خواهد. این فناوری استریمینگ تطبیقی پویای HTTP نیز نامیده می‌شود.
این تکنولوژی استریمینگ محتواهای HDR روی اینترنت و وب‌سرورهای HTTP رایج را ممکن می‌کند. افزون بر این، ال‌جی و شرکایش گذار محتواهای HDR ماهواره‌ای که از سیستم ماهواره‌ای SES ASTRA بهره می‌برند را به نمایش خواهد گذاشت. ASTRA یکی از پیشگامان خدمات پخش برنامه در جهان، 312 میلیون بیننده دارد که 154 میلیون نفر از آنها در اروپا زندگی می‌کنند. بازدیدکنندگان غرفه ال‌جی قادر خواهند بود محتواهای HDR را از روی دستگاه پخش دیجیتال BROADCOM که از HDMI استفاده می‌کند را تماشا کنند. مخاطبین می‌توانند از نزدیک تفاوت بین محتواهای HDR و سایر محتواهای رایج استاندارد را لمس کنند. لی این-کیو، نائب رئیس و مدیر بخش تلویزیون و مانیتور شرکت لوازم صوتی و تصویری ال‌جی، می‌گوید: ما از فرصت حضور در بزرگترین رویداد الکترونیکی در اروپا برای آگاهی‌بخشی در مورد فناوری HDR که ایده‌آل تلویزیون‌های OLED بهره می‌بریم. ال جی به عنوان یکی از اعضای پایه‌گذار پیمان UHD، برای ارتقای جایگاه خود در بازار HDR و ارائه بهترین محتواها به مشتریانشان، به مشارکت با شرکت‌های رسانه‌ای طلایه‌دار توجه خاصی دارد. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین