تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فکر نکنید یادمان رفته است که هر ماه برنده بخش کامنت را معرفی کنیم. قبل از اینکه نفر برتر این ماه را معرفی کنیم تصمیم داریم به مواردی اشاره کنیم. واقعیت این موضوع را به این علت بیان می کنیم چون دوستان عزیزی گفته بودند این کار باعث شده است تعداد کامنت های فنی و کاربردی که کاربران در وب سایت می گذارند کم شود. برای پاسخ به این موضوع اشاره به این این موارد حائز اهمیت است. مورد اول این که در بخش کامنت ها کاربران برای درج نظرات خود ازاد هستند و اگر توهین یا بحث غیر مرتبطی نکنند کامنت ها آنها منتشر می شود.مورد دوم برخلاف تصور عزیزانی که می گویند کامنت های کاربردی در وب سایت کم شده است باید بگویم این موضوع این طور نیست چون اقای حسام پور خلیل یکی از بیشترین  امتیار کامنت را دارد.
ایشان هر روزه جواب کامنت های کاربرانی که در زمینه های مختلف سئوال پرسیده اند را می دهد و پیگیر این موضوع است پس به طور کلی این موضوع وجود دارد که هر روزه تعداد زیادی سئوال پرسیده می شود که اقای پورخلیل پاسخ آن را می دهد. اما در حالت کلی هدف ما از این کار چه بوده است؟ به طور کلی هدف ما ترغیب کاربران به مشارکت بیشتر و کاربردی در مطالب است که باعث تاثیر بیشتری بر کیفیت راهنمایی می شود. نمونه ای از این مورد کاربر دانیال است که هر روزه پاسخ گوی کاربران در بخش لیست قیمت قطعات و بخش های دیگر است.  با وجود نقایص، در برآورد کلی به نظر ما این موضوع روی ارتباط بهتر کاربر و مشارکت بیشتر در مطالب موثر است. البته همانطور که گفته شد کمبودهایی هم وجود دارد که به طور حتم برطرف می شود. نوبتی هم باشد نوبت برنده است! براساس اطلاعات و نتایج کلی اقای حسام پور خلیل در این ماه با کسب امیتاز کل 1698.60 به عنوان نفر برتر در بخش کامنت شناخته شده اند. این موضوع را به ایشان تبریک عرض می کنیم و امیدواریم در ماه جدید شاهد حضور بیشتر شما عزیزان باشیم. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین