تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 مایکروسافت، به‌تازگی اعلام کرده است که به‌پشتیبانی از چندین برنامه برای گوشی‌های لومیا در 30 اکتبر 2015 خاتمه خواهد داد. این کمپانی مدعی است که این حرکت به‌منظور “ساده‌سازی تجربه کار با تصاویر» پیش از عرضه ویندوز 10 صورت گرفته است. برنامه‌هایی که تحت تاثیر این اقدام قرار خواهند گرفت عبارتند از Lumia Storyteller، Lumia Beamer، Photobeamer، Lumia Refocus، Lumia Panorama و Video Uploader.
سرویس آنلاین برنامه‌های Storyteller، Beamer، Refocus و Photobeamer  پس از 30 اکتبر، از کار افتاده و این برنامه‌ها دیگر به‌روزرسانی دریافت نخواهند کرد. البته می‌توانید پس از این تاریخ، داستان‌هایی را که با Storyteller ساخته‌اید، مشاهده نمایید اما نمی‌توانید آن‌ها را در اینترنت مشاهده کنید. مایکروسافت، توصیه می‌کند که برای «حفظ تصاویر و ویدیوها در داستان‌های آنلاین، برنامه Storyteller را باز کرده و سپس داستان‌های آنلاین را ببینید. سپس از طریق وب‌سایت، تصاویر و ویدیوهایی را که می‌خواهید نگه‌دارید، دانلود نمایید»
از سوی دیگر، برنامه‌های Lumia Panorama و  Video Uploader به‌صورت آنلاین بعد از 30 اکتبر، کار خواهند کرد اما هیچ به‌رورزرسانی در آینده برای آن‌ها منتشر نخواهد شد. مایکروسافت، دلیل این تغییرات را توضیح می‌دهد:
 هدف ما این است که تجربه‌ای عالی را در تمام دستگاه‌های ویندوزی ارایه دهیم. به‌منظور انجام این کار، ما نیاز داریم تا برروی طراحی هسته‌های برنامه تصاویر و دوربین در ویندوز 10 تمرکز کنیم.
 بسیاری از ویژگی‌های لومیا در حال حاضر، در برنامه‌های دوربین و تصاویر ویندوز 10 وجود دارد. در حالی‌که ما نمی‌توانیم قول دهیم که ویژگی خاصی را بازگردانیم، ما متعهد هستیم تا تجربه‌ای مناسب و عالی را در تمامی دستگاه‌های ویندوزی از برنامه‌های دوربین و تصاویر ارایه دهیم و همچنان به‌ بازخوردهای شما هنگامی‌که به بهبود برنامه‌های‌مان ادامه می‌دهیم، توجه می‌کنیم.
این برنامه‌ها در تاریخ 30 اکتبر، از فروشگاه ویندوز حذف خواهند شد اما افرادی که آن‌ها را برروی اسمارت‌فون‌های خود نصب کرده باشند، می‌توانند همچنان به ‌استفاده از آن‌ها ادامه دهند. به‌علاوه، هنگامی که گوشی خود را به ویندوز 10 موبایل ارتقا می‌دهید، امکان استفاده از این برنامه‌ها وجود دارد اگرچه ممکن است برخی ویژگی‌های مربوط به سرویس‌ آنلاین آن‌ها پس از تاریخ 30 اکتبر، کار نکند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین