تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

آقای «کازو هیرای»، مدیر عامل کمپانی ژاپنی سونی ساعت هوشمند جدید توسعه یافته از سوی شرکتش را بر دست دارد. در روز های گذشته این ساعت را برایتان معرفی کرده بودیم؛ محصولی که شاید نام «نیمه هوشمند» بیشتر شایسته آن باشد.
خبری از نمایشگری دیجیتالی و لمسی نیست و عقربه ها، همانند یک ساعت کلاسیک در گذر زمان به پیش می روند. در بند این محصول اما سنسور هایی تعبیه شده اند که می توانند ضربان قلب شما و تعداد قدم هایتان را بشمارند.
این محصول همچنین به چیپ NFC مجهز گشته تا کاربران بتوانند به راحتی، از این محصول به عنوان کیف پول خود بهره گرفته و پرداخت هایشان را انجام دهند.
سونی ادعا می کند که عمر باتری ساعتش بین ۳ الی ۵ سال دوام خواهد داشت اما بندها که دربرگیرنده سنسورهای اصلی و هوشمند آن هستند، می توانند شما را تا یک هفته همراهی کنند. پس از گذشت این زمان نیز می توانید با استفاده از شارژر مخصوص، بند هوشمند را شارژ کنید.
سونی در طراحی این ساعت با Citizen همکاری کرده و از تخصص آنها در این زمینه بهره گرفته است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین