تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل در طراحی خودروهای هوشمند و خودکار خود، احتیاط را شرط اصلی قرار داده است. اما آیا این میزان از احتیاط ضروری است؟ طی مواجهه یک دوچرخه سوار با این خودرو و نقل قول وی از اتفاقات به وقوع پیوسته بین وی و خودرو، تا حدودی از خواص رفتاری این خودرو مطلع شده‌ایم.

فردی در یکی از فروم‌های مختص دوچرخه سواران از تجربه مواجهه خود با خودرو گوگل صحبت کرده که این اتفاق منجر به توقف و عدم حرکت هر دو وسیله برای مدت زمان ۲ دقیقه شده است. ظاهرا دوچرخه سوار همزمان با خودروی هوشمند گوگل به تقاطع رسیده‌ و پس از مشاهده خودرو توقف کرده است. پس از توقف وی، خودرو شروع به حرکت می‌کند و همزمان با خودرو دوچرخه سوار نیز آهسته اقدام با جلو آمدن کرده است. ولی این عمل وی باعث توقف و حرکت رو به عقب خودرو شده تا زمانی که خودروی گوگل به میزان فاصله امن با دوچرخه سوار برسد.
این دوچرخه سوار در رابطه با تجربه خود گفت:
من در برخورد با خودروی هوشمند گوگل نسبت به رانندگی با خوددروهای معمولی احساس امنیت بیشتری کردم.
وی هم‌چنین افزود:ما این عمل جلو و عقب رفتن را برای مدت زمان ۲ دقیقه تکرار کردیم و هیچ کدام از ما از تقاطع عبور نکرد. در همین حال ۲ نفر که داخل خودروی گوگل بودند می‌خندیدند و به سختی مشغول کار کردن با لپ‌تاپ خود بودند تا رفتار خودرو را در رابطه با شرایط به وجود آمده بهبود بخشند.
در حالی که این رفتار خودرو برای سرنشین آن رضایت بخش نیست، ولی باعث خرسندی اشخاصی که با خودرو مواجه می‌شوند، خواهد شد. معمولا رانندگان در رابطه با دوچرخه سواران زیاد محتاط عمل نمی‌کنند، ولی یک خودروی هوشمند خودکار چاره‌ای جز رعایت احتیاط ندارد. گوگل هنوز راه زیادی برای نهایی سازی این خودرو در پیش دارد، ولی احساس امنیت دوچرخه سوار همان چیزی است که گوگل در خودروی هوشمند خود به دنبال آن است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین