تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 لینکدین در سال های اخیر به خاطر طراحی اش، سوژه جوک های زیادی بوده و همواره پیام رسان قدیمی و فاقد امکان ارسال پیام های گروهی آن مورد انتقاد قرار می گرفته است.
در لینکدین شما به یک باره نمی توانید کلیه پیام های اینباکس را مطالعه کنید و تا اندکی قبل،‌ حصول اطمینان از این که به پیام ها پاسخ داده اید نیز کار مشکلی بود.
شبکه اجتماعی یادشده اعلام کرده که امروز با ارائه یک ابزار پیام رسانی جدید برای نسخه های موبایل و تحت وب، کلیه مشکلات نسخه قدیمی را از سر راهتان بر خواهد داشت.
لینکدین ادعا کرده که ابزار ارتباطی جدید مشابه اپلیکیشن های پیام رسانی همچون مسنجر فیسبوک خواهد بود و امکاناتی نظیر ارسال تصاویر GIF، استیکر و همچنین عکس و اسناد را برای کاربر فراهم خواهد کرد

  مضاف بر این، امکان ارسال پیام های گروهی نیز به پیام رسان جدید این شبکه اجتماعی اضافه شده که می تواند به عنوان مثال، برای هماهنگی یک کنفرانس با تعداد زیادی از افراد بسیار کاربردی ظاهر شود.
لینکدین اذعان داشته که روند ارتقای سیستم پیام رسانی خود را ادامه خواهد داد: “ما در مورد افزودن مواردی همچون دستیارهای هوشمند برای پیام رسانی مشتاقیم که می توانند افراد مفید را به شما معرفی کرده و پیش از شروع مکالمه، اطلاعاتی از آنها را در اختیار شما قرار بدهند. احتمال اضافه شدن مکالمات صوتی و ویدئویی برای جذاب تر شدن مکالمات هم وجود دارد”.

 بروزرسانی مذکور امروز برای کاربران انگلیسی زبان نسخه های موبایل و تحت وب لینکدین در دسترس قرار خواهد گرفت و کمپانی اعلام کرده که تا هفته های آینده برای دیگر زبان ها نیز عرضه خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین