تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

1421479118993_242.JPG

محققان اتریشی فناوری جدید صفحات نمایشی را توسعه داده‌اند که می‌تواند برای ساخت بیلبوردهای غول‌پیکر سه‌بعدی بی‌نیاز از عینک‌های مخصوص مورد استفاده قرار بگیرد.

شرکت TriLite با همکاری دانشگاه فناوری وین فناوری جدیدی را توسعه داده‌اند که شامل محو خط بین صفحه نمایش سه‌بعدی و هولوگرام است که در آن صدها تصویر مختلف در زوایایی متفاوت بازتابانده می‌شوند.
این فناوری آینده تبلیغات دیجیتال محسوب می‌شود؛ پیکسل‌های سه‌بعدی (Trixels) از ترکیب آینه و لیزر برای تولید هر پرتو استفاده می‌کند و پرتوهای منفرد نور بصورت مستقیم به چشم بیننده تابانده می‌شود.وضوح تصویری زاویه‌ای به گونه‌ای است که چشم چپ بیننده تصویر متفاوتی از چشم راست را دریافت می‌کند.
این صفحه نمایش سه‌بعدی جدید به قدری روشن و واضح است که امکان استفاده از آن برای ساخت بیلبوردهای‌ غول‌پیکر و کاربرد در روشنایی روز نیز وجود دارد.
محققان در حال حاضر نمونه اولیه‌ای از این صفحه نمایش طراحی کرده‌اند و تا اواسط سال جاری میلادی نمونه دیگری از آن ساخته خواهد شد؛ پیش‌بینی می‌شود که نمونه تجاری صفحه نمایش سه‌بعدی تا اواسط سال 2016 به بازار عرضه شود.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین