تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از امروز طرح تجهیز افسران پلیس به دوربین در آمریکا اجرا می‌شود. همان‌طور که احتمالا خبر دارید این دوربین‌ها در زمان آشوب و درگیری‌ میان پلیس و خلافکاران روشن شده و تصاویر را ثبت می‌کند.
 از امروز طرح جنجالی استفاده از دوربین روی یونیفرم افسران پلیس آمریکا اجرایی شده است. البته در حال حاضر این طرح به‌شکل محدود اجرا می‌شود و از میان 7000 هزار دوربین درخواست شده تنها 860 دوربین در اختیار افسران پلیس لس‌آنجلس قرار گرفته است.
لازم به‌ذکر است که این دوربین‌ها در حالت عادی و شرایط معمولی هیچ تصویری را ثبت نمی‌کنند و تنها در زمان آشوب، درگیری یا ماموریت‌ها روشن شده و از اتفاقات تصویربرداری می‌کنند.به‌گفته‌ی اتحادیه‌ی آزادی مدنی در آمریکا، افسران پلیس با استفاده از دوربین‌های ارایه شده در این طرح می‌توانند تصاویر مرتبط با آشوب، درگیری و ماموریت‌ها را ثبت کنند و از آن به‌عنوان مدرک قابل استناد استفاده کنند. پلیس این کشور می‌تواند با استفاده از این تصاویر در صورت نیاز افسران پلیس را تنبیه یا تشویق کند.
پیش از این اخبار زیادی پیرامون قتل شهروندان سیاهپوست آمریکایی به‌دست افسران پلیس سفید پوست منتشر شده بود. به‌نظر می‌رسد یکی از دلایل پلیس آمریکا برای اجرای این طرح جلوگیری از وقوع چنین اتفاقاتی در این کشور باشد. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین