تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 سه هفته پیش بود که گوگل از تغییرات ساختاری بنیادینش و همچنین ادامه فعالیت خود تحت نظر یک شرکت مادر تخصصی به نام آلفابت خبر داد.
از آن زمان تاکنون این کمپانی هیچ زمانی را هدر نداده و بخش لایف ساینسز آن نیز از زیر چتر مدیریتی گوگل اکس بیرون آمده و قرار است که تحت عنوان یک شرکت مستقل به آلفابت ملحق گردد.
امروز این واحد اعلام کرد همکاری جدیدی را با یک شرکت داروسازی اروپایی به نام Sanofi آغاز کرده و در نظر دارد که به واسطه این تعامل، تکنولوژی هایی را برای درمان دیابت ارائه نماید.
این همکاری قطعا می تواند جذابیت بیماری دیابت را در نظر واحد لایف ساینسز بیشتر کند. در گذشته گوگل روی تولید تکنولوژی هایی نظیر لنزهای چشمی کار می کرد که سطح گلوکز خون را اندازه می گیرند و به دنبال یافتن روش هایی برای راحت تر نمودن زندگی بیماران مبتلا به دیابت هستند.
محض اطلاع تان باید بگوییم که در حال حاضر ۳۷۱ میلیون فرد مبتلا به دیابت در سرتاسر دنیا زندگی می کنند و انتظار می رود که این رقم تا سال ۲۰۳۰ میلادی به رقم ۵۵۲ میلیون نفر افزایش پیدا کند.
شرکت Sanofi که در پاریس استقرار دارد از طلایه داران و نام های مطرح ارائه کننده روش های درمانی برای بیماری دیابت به شمار می رود و هم اکنون نیز در زمینه تولید انسولین و همچنین دستگاه های لازم برای مصرف آن فعالیت دارد.
این کمپانی طی انتشار خبری اعلام نمود که علاقه زیادی به «قطعات الکترونیکی مینیاتوری و همچنین طراحی چیپ های کم مصرف» گوگل دارد. ناگفته نماند که این غول جستجو چندی است که در زمینه ساخت لنزهای هوشمند فعالیت می کند (پروژه ای که در ژانویه سال ۲۰۱۴ میلادی کلید خورد)؛ این لنز نیز دربرگیرنده نوعی پایشگر گلوکز است که سطح قند خود بدن را اندازه می گیرد.
ظاهرا این تکنولوژی برای شرکتی که عمدتا در زمینه ابداع روش های درمانی برای تنظیم انسولین خون فعالیت دارد (هورمونی که توسط پانکراس تولید می شود و به بدن شما امکان می دهد تا از قند در مواد غذایی خود استفاده نمایید) می تواند بسیار سودمند و مفید واقع شود.
البته این را هم باید اعلام نمود که این نخستین همکاری لایف ساینسز گوگل با یک شرکت داروسازی بزرگ نیست: آنها همچنین پیشتر برای تولید لنزهای چشمی هوشمند با واحد مراقبت چشمی Novartis همکاری داشته و به منظور توسعه تکنولوژی های لازم برای درمان MS نیز با Biogen وارد همکاری شده اند.
اندی کنراد مدیرعامل لایف ساینسز در مصاحبه اش با نشریه وال استریت ژورنال اعلام نمود: ما به همراه Sanofi می توانیم به تصویری جامع از شکل گیری دیابت دست پیدا کرده و روش های انفعالی و پیشگیرانه ای را برای جلوگیری از پیشرفت این بیماری ابداع نماییم.
گفتنی است که این شرکت ها هنوز هم حرفی در مورد مفاد مالی این قرارداد به میان نیاورده اند و ترجیح داده اند که در این رابطه سکوت پیشه کنند.
 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین