تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اغلب نرم‌افزار‌های امنیتی برای مقابله با بد افزار‌ها و ویروس‌ها و شناسایی آن‌ها به دیتابیس خود مراجعه می‌کنند، از این‌رو مبارزه با ویروس‌ها و بدافزارهای جدید به نوعی یک چالش برای این نرم‌افزار‌ها به شمار می‌رود؛ از این‌رو کوالکام در پی استفاده از یادگیری ماشین در اسنپدراگون ۸۲۰ برای مبارزه با ویروس‌های جدید است.همواره مقابله با ویروس‌ها و بدافزار‌های جدید برای نرم‌افزار‌های امنیتی به عنوان یک چالش مطرح بوده است. این نرم‌افزارها معمولا برای شناسایی ویروس‌ها و بدافزار‌ها به پایگاه داد‌ه‌ی خود مراجعه می‌کنند که همین استراتژی در برابر ویروس‌های جدید ناشناخته، راهکار مناسبی نیست. کوالکام در پی آن است تا با بهره‌گیری از فناوری Smart Protect Technology و یادگیری ماشین بصورت آنی تمام تهدیدات امنیتی موجود را دفع کند. اسنپدراگون ۸۲۰ به جای مراجعه به یک لیست که با شناسایی ویروس‌های جدید، بروز می‌شود، بصورت مستقل عملکرد اپلیکیشن‌های مشکوک را زیر نظر خواهد گرفت. قابلیت Smart Protect در تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. هنوز اطلاعات چندان زیادی از این تراشه در دست نیست، هرچند شنیده‌ها به قدرت بالای گرافیکی این تراشه اشاره کرده‌اند. کوالکام امکان استفاده از قابلیت اسمارت پروتکت را از طریق یک API در اختیار کمپانی‌های توسعه دهندگان نرم‌افزار خواهد گذاشت. 

 
فناوری Smart Protect به منظور شناسایی عملکرد و رفتار اپلیکیشن‌ها بصورت آنی و تشخیص مشکوک بودن رفتار اپلیکیشن‌ها و انوع نرم‌افزار‌ها توسعه یافته است. در صورت شناسایی مشکوک بودن یک اپلیکیشن، مورد مشخص شده به عنوان یک بدافزار شناسایی شده و واکنش مناسب در قبال آن از سوی سیستم اتخاذ می‌شود.
با استفاده از این قابلیت در اسنپدراگون ۸۲۰، تراشه‌ی کوالکام قادر است بدون نیاز به داشتن ارتباط اینترنت به محافظت از گجت مورد نظر بپردازد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین