تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سنسور SmartThinQ از ال جی، وسائل برقی خانه شما را هوشمند خواهد کرد

کروم کست را به خاطر دارید؟ دستاورد گوگل که به شما اجازه می داد تا تلویزیون و نمایشگر های اندکی قدیمی تر خود که از پورت HDMI برخوردار بودند را هوشمند کرده و محتوای موبایل تان را از طریق آنها تماشا کنید.
حال کمپانی LG محصولی مشابه را معرفی کرده اما دیگر خبری از تلویزیون در این میان نیست. سنسور SmartThinQ می تواند بر همه وسائل برقی خانگی شما قرار گرفته و آنها را هوشمند سازد. سپس شما نیز قادر هستید تا از طریق اپلیکیشنی که ال جی آن را با این وسیله ارائه می دهد، از راه دور به سراغ وسائل الکتریکی خود رفته و آنها را کنترل کنید.
ال جی اذعان دارد که سنسورهای جدیدش می توانند ویبره و دمای محصولات را حس کرده و آنها را از طریق اپلیکیشن به اطلاع شما برسانند. برای مثال می توانید سنسور SmartThinQ را به یک ماشین لباس شویی متصل کرده و از اتمام چرخه شست‌شوی لباس ها در اپلیکیشن موبایل خود مطلع گردید و یا با نصب آن به یخچال، زمانی که تاریخ انقضای یکی از مواد غذایی که در یخچال قرار گرفته، نزدیک می شود، اپلیکیشن به شما اعلانی را ارسال خواهد کرد.
ال جی همچنین خبر می دهد که می توانید این سنسور را به سیستم های تهویه هوا و کولرها متصل کرده و از راه دور، کارکرد آنها را مدیریت کنید. کمپانی کره ای می گوید که سنسور SmartThinQ در نمایشگاه IFA رونمایی خواهد شد و نحوه کارکردش نیز برای علاقه مندان به تکنولوژی نمایان می گردد اما تاریخ عرضه و قیمت آن را اعلام ننموده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین