تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

        سرویس پشتیبانی اپل

گزارش‌های جدید منتشر شده توسط StellaService نشان می‌دهند که اپل در نیمه‌ی دوم سال میلادی از نظر کیفیت پشتیبانی از مشتریان خود دچار افت شده است.
نتایج بررسی‌ منتشر شده توسط StellaService نشان از افت نسبی عملکرد سرویس پشتیبانی اپل دارد. اپل در سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۵ میلادی جایگاه ۲۵ را در این لیست از آن خود کرده است.
اپل از لحاظ ارسال محصولات و سیاست تعویض و پس گرفتن در جایگاه ۱۴ لیست قرار گرفته است. همچنین باز پس دادن مبلغ توسط اپل نسبت به سایر شرکت‌ها با سرعتی دو برابری صورت می‌گیرد. همچنین سرعت پردازش سفارشات از ۳.۱ روز در سال گذشته به ۲.۶ روز کاهش یافته است. همچنین اپل موفق شده است که هشت ماه پیاپی سفارشات ارسالی توسط سرویس یک روزه‌ی خود را در همان روز تحویل دهد و تاخیری نداشته باشد.
در نقطه‌ی مقابل امتیازات اپل در زمینه‌ی تماس‌های تلفنی، ایمیل و چت کاهش یافته است. اپل غالبا در این موارد امتیازات خوبی را کسب می‌کند اما مدت زمان انتظار برای اتصال به اپراتور در صورت تماس تلفنی از ۳۴ ثانیه در سه ماهه‌ی گذشته به ۶۳ ثانیه رسیده است. به علاوه چت‌ها در ۹۴ درصد مواقع باعث حل مشکل شده‌اند که نسبت به عدد ۹۷ درصد در سه‌ماهه‌ی گذشته، سه درصد کاهش داشته است.
بخشی از این افت به دلیل عرضه‌ی اپل واچ است. عرضه‌ی این ساعت هوشمند باعث شده است که مدت پاسخگویی به تماس تلفنی سه برابر و مدت پاسخگویی به چت شش برابر شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین