تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با نزدیک شدن به نمایشگاه سالانه موبایل که MWC نام دارد، تمام ما آماده می‌شویم تا اسمارت فون‌های پرچم‌دار کمپانی‌های مختلف را مشاهده کنیم و با مشخصات آن‌ها آشنا شویم. حال اطلاعات جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد شاهد معرفی اکسپریا Z4 در این نمایشگاه خواهیم بود.

امروز محصول جدیدی در FCC ثبت شده است که احتمال می‌رود مربوط به پرچم‌دار سونی در نیمه اول امسال باشد. این دستگاه با شماره PM-0850-BV و FCC آی‌دی PY7-PM0850 ثبت شده است و شماره ساخت 25.0.A.0.33 دارد. دلیل اینکه احتمال می‌رود این محصول اکسپریا Z4 باشد این است که سونی اغلب از شماره ساخت‌های بزرگ (از لحاظ اعداد) برای پرچم‌داران خود استفاده می‌کند و اکنون این محصول نیز شماره ساخت بزرگی دارد. گفتنی است که دستگاه مذکور از اندروید آب نبات چوبی بهره می‌برد.

همچنین این محصول از شبکه LTE با باند‌های 2، 5 و 7 پشتیبانی می‌کند. با این اوصاف مشخصات مذکور مربوط به اکسپریا Z4 است که به احتمال زیاد در کنفرانس WMC شهر بارسلونا معرفی خواهد شد. چه انتظاراتی از پرچم‌دار جدید کمپانی سونی دارید؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین