تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چندی پیش سونی سرویس First Flight را برای جذب سرمایه‌ی مورد نیاز پروژه‌های کارمندانش راه‌اندازی کرد. حال این سرویس محصول خود را برای جذب سرمایه قرار داده که یک ساعت هوشمند به نام Wena Wrist است.چندی پیش سونی سرویسی را برای جذب سرمایه به منظور تولید انبوه پروژه‌هایی که در این سرویس قرار داده شده، راه اندازی کرد. این سرویس به منظور شناسایی و سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های کارمندان سونی به راه افتاده تا از این طریق شاید سونی دوباره به روزهای خوب گذشته بازگردد. در حال حاضر ساعت هوشمندی با نام Wena Wrist در این وب‌سایت قرار گرفته است. Wena برگرفته از عبارت Wear Electronics Naturally است. در ظاهر این ساعت هوشمند شبیه به ظاهر ساعت‌های کلاسیک است. تولیدکندگان ونا روی سه قابلیت در این ساعت‌هوشمند تاکید کرده‌اند: امکان استفاده از کیف پول الکترونیک مطابق با استاندارهای فلیکای ژاپن، اعلانیه‌ها از طریق ویبره و چراغ ال‌ای‌دی تعبیه شده روی بند ساعت و ثبت اطلاعات مرتبط با فعالیت‌های ورزشی. با استفاده از این ساعت‌هوشمند و اپلیکیشن توسعه یافته برای آن در iOS، می‌توان اطلاعات ثبت شده توسط این ساعت هوشمند را کنترل کرد.

 این ساعت هوشمند در دو نسخه طراحی شده که یکی از ظاهر کرونوگراف با نمایش ساعت، دقیقه و ثانیه بصورت جداگانه برخوردار است، در حالی که نسخه‌ی معمولی ظاهری شبیه به ساعت‌های کلاسیک با عقربه‌های بزرگ دارد. هر دو نسخه دارای اندازه‌ی ۴۲ میلی متری هستند. براساس اطلاعات ارائه شده باتری این ساعت‌های هوشمند قادر است تا سه روز انرژی مورد نیاز را تامین کند.
انتظار می‌رود این ساعت هوشمند از ماه مارس یا آوریل سال آینده‌ی میلادی با قیمت ۲۸۷ دلار برای نسخه ی معمولی و ۵۷۶ دلار برای نسخه‌ی کرونوگراف‌دار روانه‌ی بازار شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین